“ANADOLU ANNELERİ ANKARA’DA” BULUŞUYOR

Genel 25 Eylül 2021 16:06
Videoyu Aç “ANADOLU ANNELERİ ANKARA’DA” BULUŞUYOR
A
a
Anadolu Birliği Partisi (ABP) Genel Başkanı Bedri Yalçın öncülüğünde yarın Ankara’da “İstanbul, Ankara, İzmir; Ses Ver Türkiye-Anadolu Anneleri Ankara’da” sloganıyla bir miting düzenlenecek. 

YAŞANAN SKANDALI PROTESTO EDİYORUZ 

Organizasyon Komitesi adına mitinge ilişkin olarak basın açıklaması yapan Anadolu Birliği Partisi (ABP) Genel Başkanı Bedri Yalçın: “İzmir’de bazı bebek olarak kurgulanmış şekilde “Bill’imsel” bir takım çalışmalar için  denek olarak kullanılması skandalının ardından, İstanbul’da Kanal D’nin bilinen dizisi “Arka Sokaklar”da yaşanan skandalı protesto ediyoruz. 

UTANÇ VERİCİ HADİSELER YAŞANIYOR

Hatırlarsanız daha önce TTB’nin açıklaması ile bir skandala imza atılmıştı. Bu süreçte Viranşehir savcısının ülkeyi ve halkımızı VİRAN etmek isteyen global çetelere karşı sessizliğini de not ediyoruz. Türkiye’nin “Arka Sokakları”nda, Siyaset, Bürokrasi, Media, Akademi ve STK’larında garip, utanç verici hadiseler yaşanıyor.
Türkiye’nin 3 büyük şehrinde yaşanan ve bütün ülkeyi tedirgin eden bu gelişmeler yaşanırken, İzmir’de ki skandalı hemen ardından bu kez Kanal D’de yayınlanan “Arka Sokaklar” dizisinde CoVID üzerinden kurgulanan senaryoyu yazanları, oynayanları, yönetenleri, yayınları milletin vicdanına hava ediyoruz.

YENİDEN DÜŞÜNMEYE DAVET EDİYORUZ
Bize şer olarak yansıyan şeylerde Allah hayır murat etmiş olabilirdi ve öyle oldu. Bu aymazlıkların toplumsal duyarlılığı artırdığını görüyoruz. Bunun sonucu olarak aşı olan olmayan herkesin, yarın Ankara’da yapacağımız mitinge katılımı ve ülke genelinde yurttaşlarımızın buradan verilecek mesajlar ışığında ülkemizde yaşanan olaylar üzerinde yeniden düşünmeye davet ediyoruz. Hiç kimse dünyada olup biten şeyleri görmezden, duymazdan, bilmezden gelme hakkına sahip değildir” ifadelerini kullandı.  
Söz konusu Miting yarın (26 Eylül 2021) saat 15:00’da Anıtpark’da gerçekleştirilecek.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat