"Annelik, Büyük Bir Özveri ve Sabrın Adıdır"

Genel 8 Mayıs 2022 00:10
Videoyu Aç "Annelik, Büyük Bir Özveri ve Sabrın Adıdır"
A
a
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Akdeniz Belediyesi Meclis Üyesi Hasan Tüzün, anneler günü dolayısı ile kutlama mesajı yayınladı. 
Tüzün, "Annelik, çocuklarına adanmış bir hayatın, hiçbir maddi değerle ölçülemeyecek büyük bir özverinin ve sabrın adıdır. Geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızın en iyi şekilde yetişmeleri için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan anneler, bu yönleriyle topluma yön veren ve şekillendiren temel yapı taşlarıdır.
Çocuklarına, daha dünyaya gözlerini açmadan besledikleri şefkatle, hayattaki ilk dostu, ilk arkadaşı, ilk öğretmeni olan annelerimizdir. Bu nedenle belki de bizi hayatta karşılıksız seven tek varlık olan, annelerimiz için ne yapsak azdır. Bizlerden tek beklentileri emeklerinin boşa gitmediğini hissettirmek ve gurur duyacakları evlatlar olarak, hak ettikleri sevgi, saygı ve ilgiyi onlardan eksik etmemek, annelerimize vereceğimiz en büyük armağan olacaktır.
Bu duygu ve düşüncelerle vatanı için canını feda eden kahraman Türk evlatlarının bizlere birer emaneti olan Şehit anneleri başta olmak üzere, gazi annelerinin, annemin ve tüm annelerin Anneler Gününü kutlar, aileleriyle birlikte nice mutlu yıllar ve esenlikler dilerim."dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat