"ARTIK DEĞİŞİM ŞART"

Genel 11 Şubat 2021 12:40
Videoyu Aç "ARTIK DEĞİŞİM ŞART"
A
a
Türkiye Değişim Partisi Mersin İl Başkanı Ferruh Doğan, iktidarın da muhalefetin de artık yorulduğunu ve yolun sonuna geldiklerini  söyledi.

Daha yaşanılabilir bir ülke için mücadele ettiklerini belirten Başkan Doğan, “Değişim şart ve bu değişim partimizin de ismi üzerine Türkiye Değişim Partisi ile olacak. Sağ da bizim sol da bizim, yeter ki tek derdimiz ülkemizin maddi manevi kalkınması ve bayrak hudut birliği olsun. İktidar da muhalefet de yolun sonuna geldi yoruldu. Artık Değişim şart ve biz Partimize boşuna Türkiye Değişim Partisi demedik.” Dedi.

EĞİTİMDE ADALETTE EKONOMİDE DEĞİŞİM ŞART 

Başkan Doğan yaptığı yazılı açıklamada şunları söyledi:
“Ülke olarak zor durumdayız. Esnafımızın, vatandaşımızın hali ortada. Ülkenin değişimi, gelişimi ve kalkınması Türkiye Değişim Partisi ile olacak. İktidarımızda eğitimde, adalette ve ekonomide başlayacak acil Değişim uygulamaları herkese yansıyacak. Sağ da bizim sol da bizim, yeter ki tek derdimiz ülkemizin maddi manevi kalkınması ve bayrak hudut birliği olsun. İktidarda Muhalefet de yolun sonuna geldi yoruldu. Türkiye Değişim Partisi iktidarında; ülkemde artık kavga sitem kutuplaşma değil, bolluk, bereket, huzur, nezaket, saygı ve kucaklaşma olacak. Çünkü bugün cennet vatan Türkiye’mizin buna acil ihtiyacı var. Bunu sağlayacak olan tek parti Türkiye Değişim Partisidir” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat