"BABALAR BİRER FEDAKÂRLIK ÖRNEĞİDİR"

Türkiye 18 Haziran 2021 23:37
Videoyu Aç "BABALAR BİRER FEDAKÂRLIK ÖRNEĞİDİR"
A
a
Kılıççıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sabahattin Kılıççıoğlu, Babalar Günü dolayısı ile kutlama mesajı yayınladı. 

Kılıççıoğlu, “Saygının, sevginin, emeğin, hürmetin, şefkatin, kısacası insanı insan yapan değerlerin en yüksek derecede yaşandığı yüce bir kültürün mensubu olarak bizlere düşen görev, babalarımıza olan şükran borcumuzu en güzel şekilde ödemeye çalışmak, ailemiz için ortaya koydukları her türlü çabada onların yanında olmak ve ortaya çıkan dünyanın bu en güzel tablosunu gelecek nesillere aktarabilmektir" dedi.

Babalık kavramının, maddi ve manevi her türlü çile ve cefa karşısında aileleri için direnip mücadele etmek olduğunu vurgulayan Kılıççıoğlu mesajının devamında, “Yeryüzünde hiçbir baba yoktur ki; ailesi için nefsinden geçmemiş olsun. Babaların her biri ayrı ayrı fedakârlık örneğidir.” şeklinde konuştu.
Mesajına şehit babaları ile devam eden Kılıççıoğlu, “Şehit babası olmak, şereflerin belki de en büyüğüdür. Şehit babası olmak, şefaat kapısı olmak demek. Dolayısıyla şeref levhalarımız olan şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyor, şehitlerimizin bizlere göz bebekleri gibi emanet ettikleri annelerini ve babalarını başlarımızda taşıdığımız birer taç olarak kabul ediyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle başta şehit babaları olmak üzere bütün babaların bu özel gününü kutluyor, ellerinden muhabbetle öpüyorum. Ahirete göç etmiş olan babalarımıza da Yüce Allah'tan sonsuz rahmet niyaz ediyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat