"Bizi yönetenler sayesinde arabamızdaki akaryakıt her gün değerleniyor!"

Genel 25 Mart 2022 14:03
Videoyu Aç "Bizi yönetenler sayesinde arabamızdaki akaryakıt her gün değerleniyor!"
A
a
CHP 27. ve 29. Dönem Parti Meclis Üyesi İnşaat Mühendisi Cavidan Demirağ: "Müjde müjde müjde! Arabamızdaki akaryakıtımız değer kazandı! Benzine 1 lira 68 kuruş, motorine 1 lira 59 kuruş zam gelip, pompaya yansımıştı. Bu akşamda zam bekleniyor. İktidar sayesinde aracımızdaki akaryakıtımız değer kazanmaya devam ediyor."

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 27. ve 29. Dönem Parti Meclis Üyesi İnşaat Mühendisi Cavidan Demirağ, akaryakıt zamlarını eleştirerek, "Müjde müjde müjde! Arabamızdaki akaryakıtımız değer kazandı! Benzine 1 lira 68 kuruş, motorine 1 lira 59 kuruş zam gelip, pompaya yansımıştı. Bu akşamda zam bekleniyor. İktidar sayesinde aracımızdaki akaryakıtımız değer kazanmaya devam ediyor." dedi.
Demirağ, bir süredir hemen her  gün akaryakıt zamlarını ironi yaparak eleştirdi. 
Yaz başından başlayan zam furyasının hızını kesmeden devam ettiğini anımsatan Demirağ, "Döviz kurundaki artışa paralel benzin ve mazot fiyatları da korkunç şekilde arttı. 6-7 liralardan başlayan zam furyası 20 liraları aştıktan sonra nefes almak için bir süre durdu. Ancak yeniden gaza bastı." diye konuştu.

"ARACIMIZIDAKİ AKARYAKIT YİNE DEĞER KAZANACAK!"

Cavidan Demirağ, bizi yönetenlerin korkunç hatalarını halkın ödemek zorunda kaldığının altını çizerek, şöyle devam etti:
"Onlar hata yapıyor, bedelini biz ödüyoruz. Bakın size yeni müjde, arabamızdaki akaryakıtımız değer kazandı. Benzine 1 lira 68 kuruş, motorine 1 lira 59 kuruş zam geldi ve pompaya yansıdı. Benzinin litre fiyatı 19,78 TL'ye, motorinin fiyatı 22,27 TL'ye yükseldi. Ancak bu bizi yönetenleri keser mi? Tabii ki kesmez. Bu geceden itibaren yine aynı fiyatlarla zam gelmesi bekleniyor. Bizi yönetenler sayesinde aracımızdaki akaryakıtımız değer kazanmaya devam ediyor."
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat