"Bu dünyada ADALET, Ahirette ZEBANÎLER yakanıza yapışacak"

Genel 24 Ağustos 2021 20:33
Videoyu Aç "Bu dünyada ADALET, Ahirette ZEBANÎLER yakanıza yapışacak"
A
a
Gelecek Partisi Aksaray İl Başkanı Muhammet Dilmaç, "T.C. Devletinin, görevini yerine getiren POLİSİNE hakaret eden, "ŞEREFSİZ" diye hitabeden ve 2 polis evladımızı açığa aldıran bir şahıs, bu milletin vekili olamaz. Yazıklar olsun. BU HESAPLAR SORULMAYACAKMI SANIYORSUNUZ. Bu dünyada ADALET, Ahirette ZEBANÎLER yakanıza yapışacak" dedi.

AKP'li Yılmaz'ın görevini yapan polis memuruna "Ekibine tükürürüm" dediği, ismini istediği polis memuruna "Şerefsiz, pislik" gibi hakaretler savurduğu görüntülerin ardından kendi partisi dahil tüm partilerden tepki geldi.

Yaşananlara ilişkin bir tepki de Gelecek Partisi Aksaray İl Başkanı Muhammet Dilmaç’tan geldi. Başkan Dilmaç, "T.C. Devletinin, görevini yerine getiren POLİSİNE hakaret eden, "ŞEREFSİZ" diye hitabeden ve 2 polis evladımızı açığa aldıran bir şahıs, bu milletin vekili olamaz. Yazıklar olsun. BU HESAPLAR SORULMAYACAKMI SANIYORSUNUZ. Bu dünyada ADALET, Ahirette ZEBANÎLER yakanıza yapışacak. Yapılan bu davranışın özrü yoktur. Üstelik, AKP’li vekilin olay sonrası yaptığı açıklama da utandırıcı cinsten. "Keşke kamuoyu böyle bir olayla meşgul edilmeseydi" demiş. Sizlerin ayıplarının kapatılması gerekiyordu sanırım. Peki kamupyu polisine yapılan yanlışı konuşmayacakta ne konuşacak sayın vekil? Boş bir konuymuş gibi davranması ve halen Türk Polisine hakaret edip açığa aldırdığı için utanmıyor olması da düşündürücü" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat