“Bu İktidar Artık Kimseyi Korkutamayacak”

Genel 27 Mayıs 2021 14:18
Videoyu Aç “Bu İktidar Artık Kimseyi Korkutamayacak”
A
a
Gelecek Partisi Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Alparslan Ziya Aslan, “Bu tür hareketlerle ne bizi ne de bu milleti susturamayacaksınız. Ne kadar saklamaya çalışsanız da asıl gerçekler bir bir ortaya çıkıyor” dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun kendisiyle ilgili iddialarına karşılık Türkiye Büyük Millet Meclisi önünde açıklama yapacağını söyleyen Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu polis engeliyle karşılaştı. Bu duruma tepki gösteren Gelecek Partisi Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Alparslan Ziya Aslan, zorbalıkla kimseyi artık korkutamayacaklarını belirtti.

Başkan Aslan, “Milletin meclisini millete kapatan bu anlayışı şiddetle kınıyorum. Eski başbakan olan ve şuanda partimizin genel başkanı olan Sayın Ahmet Davutoğlu’na yönelik yapılan bu çirkin davranışı da şiddetle kınıyorum. Artık kimseyi eskisi gibi korkutamazlar. Bu milleti bu şekilde susturamayacaklar. Bizler temiz siyaset anlayışımız ile gerçeklerin gün yüzüne çıkması için elimizden geleni yapacağız. Kimse bizi susturamayacak” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat