“Bu kişiler Vatan Haini”

Genel 10 Haziran 2021 19:06
Videoyu Aç “Bu kişiler Vatan Haini”
A
a
MHP’li Mersin Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi aynı zamanda Mezitli Sanayi Sitesi Başkanı Bünyamin Önel, Mersin sahilindeki tuvaletler ve personelin kullandığı odalara zarar veren kişilerle ilgili olarak, “Yapılan affedilir biçimde bir davranış değil. Halkın ortak malınan zarar veren bu kişilerin amacı ne anlamakta mümkün değil. Bu kişiler adeta vatan hainidir” dedi.

Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin yeniden yapılandırarak daha modern ve nezih bir alan haline getirdiği Kültür Park'taki tesisler, yeniden şehir magandalarının hedefi oldu. Park ve Bahçeler Dairesi'nin sorumluluk alanında bulunan tesisler, geçtiğimiz kasım ayında saldırıya uğrayarak tahrip edilmişti. Benzer bir çirkin saldırı sonucu tuvaletler ve personel odaları kullanılamaz hale geldi.

Önel, “Mersin Büyükşehir belediyesi tarafından halkın kullanımına sunmak için yenilenen Mersin sahilindeki tuvaletler ve personelin kullandığı odalar kendini bilmez kişi veya kişilerce tahribe uğruyor. Vatandaşın cebinden çıkan parayla yapılan bu alanlara verilen zararla birlikte harcanan o kadar para da boşa gidiyor. Bu tür ortak kullanım alanlarına zarar veren kişilerin amacının ne olduğunu anlamak mümkün değil. Nasıl bir ortamda büyüyorsunuz, nasıl karakterlere sahipsiniz. Milletin parası adeta bu şekilde çöp oluyor.  Birkaç çapulcu harcanan emeğe ve paraya saygı göstermeden halkın malına zarar veriyor. Bu kişiler bulunarak gerekli cezalar verilmelidir” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat