"Bu Toprakların Her Karışı Şehit Kanlarıyla Sulanmıştır"

Genel 16 Mart 2022 21:21
Videoyu Aç "Bu Toprakların Her Karışı Şehit Kanlarıyla Sulanmıştır"
A
a
CHP Hopa İlçe Başkanı Şükrü Aydemir, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zafer’inin Yıl Dönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Başkan Aydemir, "Çanakkale Zaferi güçlü düşman donanmalarına karşı, tarih sayfalarından silinmek istenen Türk milletinin, genci ve yaşlısı ile gösterdiği topyekûn bir mücadelenin eseridir. Milletimizin birlik ve beraberlik ruhu ile yazdığı bu büyük destan, tarihte olduğu gibi gönüllere de yazılmıştır" dedi.
"Aziz şehitlerimiz, vatan için canlarını seve seve vermişler, makamların en yücesine erişmişlerdir" diyen başkan Aydemir, " Bu toprakların her karışı şehit kanlarıyla sulanmıştır. Ülkemizin bugünlere ulaşması için sayısız zorluklara göğüs gerilmiştir. Milletimizin her ferdi, şehitlerimizin bıraktığı emanetin değerinin şuuru içindedir.  Milletçe, şehitlerimizin bize bıraktığı mukaddes emaneti, her geçen gün aynı şuur ve inançla daha da yükseklere taşıyacağız. Bu inançla, Çanakkale Zaferi’nin yıldönümünü kutluyor, 18 Mart Şehitler Günü’nde bu toprakları bize mukaddes bir vatan kılan tüm şehitlerimizi, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bütün kahramanlarımızı rahmetle, şükranla anıyorum ”dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat