“BU ZORBALIKLAR İLE ARTIK MİLLETİ SUSTURAMAYACAKSINIZ”

Genel 27 Mayıs 2021 14:27
Videoyu Aç “BU ZORBALIKLAR İLE ARTIK MİLLETİ SUSTURAMAYACAKSINIZ”
A
a
Gelecek Partisi Genel Başkanı ve eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, “temiz siyaset çağrısı” yapmak için gittiği TBMM önünde polis engeliyle karşılaştı. Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yolsuzluk ve suç örgütleriyle ilişkiler iddialarıyla ilgili 25 günlük sessizliğini bugün bozmasıyla ilgili olarak, “devletin üzerindeki şaibe artmıştır” dedi.
Meclis önünde yaşanan engelleme girişimlerine ilişkin açıklama yapan Gelecek Partisi Bayburt İl Başkanı Nazir Güler, “Ne yaparlarsa yapsınlar, temiz siyaset Gelecek Partisi ile Gelecek” dedi.
 
Başkan Güler, “Sonlarının yaklaştığını gören iktidar artık bu tür girişimler ile herkesi eskisi gibi susturabileceklerini zannediyorlar. Yaptıkları zorbalıklar ile milletin meclisi olan gazi meclisin önünü bile millete kapatmaya çalışmışlardır. Gerçeklerin konuşulmasını engelleme girişimlerine bu şekilde devam etmişlerdir. Meclis herkesindir. Sadece kendilerine ait olduğunu düşünenler yanıldıklarını sandıkta göreceklerdir. Genel başkanımıza ve partililerimize yapılan bu şiddet girişimini kınıyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat