"ÇANAKKALE, EŞİ BENZERİ GÖRÜLMEMİŞ KAHRAMANLIK DESTANININ YAZILDIĞI YERDİR"

Genel 16 Mart 2022 12:40
Videoyu Aç "ÇANAKKALE, EŞİ BENZERİ GÖRÜLMEMİŞ KAHRAMANLIK DESTANININ YAZILDIĞI YERDİR"
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bağlar İlçe Başkanı Recep Yavuz, 18 Mart Çanakkale Zaferinin107 . yıl dönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.
Gücün ve güçlü olmanın birlik ve beraberlikten geçtiğini belirten Başkan Yavuz, “Çanakkale, tarihi şan ve şerefle dolu milletimizin dünyada eşi benzeri görülmemiş kahramanlık destanının yazıldığı yerdir. Çanakkale Zaferi, tarihten silinmek istenen bir milletin vatanını canı pahasına nasıl savunulduğunun gösterildiği bir yerdir. Çanakkale zaferi, milletimizin birlik ve beraberlik içerisinde olduğu zaman neler başarabileceğinin bir göstergesidir. Bizler millet olarak bu toprakların nasıl vatan yapıldığını aklımızdan asla çıkarmayacağız.
Tüm milletimiz bilmelidir ki, Şehitlerimizin temiz kanlarıyla suladıkları kutsal vatan toprakları, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da en kutsal emanet olarak en hassas şekilde korunacaktır.
Bu duygu ve düşünceler ile, Çanakkale Zaferi’nin 107. yıl dönümünü kutluyor, 18 Mart Şehitler Günü’nde bu toprakları bize mukaddes bir vatan kılan Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm şehitlerimizi, bütün kahramanlarımızı rahmetle, minnetle anıyorum.” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat