"Çanakkale Zaferi, Tarihe Yazılmış Eşsiz Bir Kahramanlık Örneğidir"

Genel 16 Mart 2022 18:10
Videoyu Aç "Çanakkale Zaferi, Tarihe Yazılmış Eşsiz Bir Kahramanlık Örneğidir"
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muğla Ula İlçe Başkanı Hüseyin Özcan, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü'nün 107. yıl dönümü nedeniyle mesajı yayınladı. 
"Aziz Milletimizin on binlerce şehit vererek elde ettiği zaferin simgesi olan Çanakkale Zaferi’nin yıldönümündeyiz" diyen başkan Özcan, "Çanakkale Zaferi, tarihe yazılmış eşsiz bir kahramanlık örneğidir. Vatan topraklarımızı ve bağımsızlığımızı korumak uğruna başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve onun silah arkadaşları tarafından verilen bu şanlı mücadeleyi hiçbir zaman unutmamalıyız. Her anında, her satırında insanlık onurunun yer aldığı bu destan, tarihimizin en hüzünlü ve aynı zamanda en onurlu zaferidir. Bu zafer milletimizin bağımsızlığa olan inancını arttırarak, savaşın yalnızca öldürmekten ibaret olmadığını tüm dünyaya bir kez daha hatırlatmıştır. 
Bu duygu ve düşüncelerle, Çanakkale Zaferinin 107.yıl dönümünü yürekten kutluyor, başta Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi hürmetle anıyor, şükranlarımı sunuyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat