​CHP Çerkeş İlçe Başkanı Elvanağacı’ndan Anneler Günü Mesajı

Genel 8 Mayıs 2021 12:42
Videoyu Aç ​CHP Çerkeş İlçe Başkanı Elvanağacı’ndan Anneler Günü Mesajı
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çerkeş İlçe Başkanı Cengiz Elvanağacı, Anneler günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Elvanağacı mesajında: “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı hiçbir fedakârlıktan kaçınmadan yetiştiren, tarifi imkânsız bir sevginin ve şefkatin timsali olan, toplumumuzun temelini oluşturan aileyi fedakârlıklarıyla bir arada tutan annelerimizin bu özel gününü kutlamanın mutluluğu içerisindeyiz.

Zorluklara sabırla göğüs gererek, çocuğu için tüm benliğini ortaya koyan annelerimize ne kadar hizmet etsek, saygı göstersek azdır. İnsan; sevgiye, ahlaka, erdeme, iyiliğe dair bütün duygu ve düşüncelerinin temelini anneden alır. Anne sadece insanı dünyaya getiren bir varlık değil aynı zamanda insanın doğduğu andan itibaren hem koruyucusu, hem de öğretmenidir.
Bu duygularla başta ülkemizin birlik ve beraberliği için canlarını feda eden şehitlerimizin ve kıymetli gazilerimizin anneleri olmak üzere, bütün annelerin Anneler Günü’nü kutluyor, fedakâr emekleri ile bizleri bugünlere ulaştıran annelerimize sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat