“DEĞİŞİMİN VE YENİLİĞİN ÖNCÜSÜ OLACAĞIZ”

Genel 18 Mayıs 2021 13:08
Videoyu Aç “DEĞİŞİMİN VE YENİLİĞİN ÖNCÜSÜ OLACAĞIZ”
A
a
Mustafa Sarıgül’ün Genel Başkanı olduğu Türkiye Değişim Partisi (TDP) Çorum İl Başkan Yardımcılığı görevine atama yapıldı.

İstanbul Şişli Eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün Genel Başkanı olduğu Türkiye Değişim Partisi (TDP) Çorum İl Başkan Yardımcılığına atama yapıldı.
TDP Çorum İl Başkan Yardımcılığı görevine; Cuca Kafe sahibi, iş insanı Cihan Uçar getirildi. 

Türkiye’nin parlak geleceği için değişime ihtiyaç duyduğunu belirten, TDP Çorum İl Başkan Yardımcısı Cihan uçar, yeni göreviyle ilgili olarak şunları söyledi:
“Türkiye Değişim Partisi, Atatürk ilkelerine bağlı bir partidir. Bu partinin bir mensubu olmaktan gurur duyuyorum. Bu görevi layıkıyla yerine getirmek için elimden geleni yapacağım. Türkiye Değişim Partisi, değişimin, yeniliğin, eşitliğin öncüsü olan bir partidir. Parti olarak, üreticimizin, sanayicimizin, öğrencilerimizin, emekçinin kısacası bütün Türkiye’nin yanındayız. Din, dil, ırk, mezhep ayrımı yapmadan ülkeye hizmet edeceğiz. Türkiye Değişim Partisi Çorum İl Başkanı Engin Erenler ile birlikte, Türkiye’de teşkilatlanan kadromuzla, öncelikle Çorum’da ve bütün ülkemizde değişim ve yenilik ruhuyla aydınlık bir geleceğe hep beraber yürüyeceğiz. Türkiye’ye bir değişim gerek. Bu değişim Türkiye Değişim Partisi'yle gerçekleşecek.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat