“DOĞRU SÖYLEYENİ DOKUZ KÖYDEN KOVARLAR”

Genel 27 Mayıs 2021 16:00
Videoyu Aç “DOĞRU SÖYLEYENİ DOKUZ KÖYDEN KOVARLAR”
A
a
Gelecek Partisi Genel Başkanı ve eski başbakan Ahmet Davutoğlu, Meclis kapısında açıklama yapacağını duyurdu. Ancak açıklama öncesi polis Meclis kapısı önüne barikat kurarak açıklama yapılmasına izin verilmedi. Olaya ilişkin, Gelecek Partisi Yenişehir İlçe Başkanı Mustafa Barış Topçu açıklamada bulundu. 
“Gerçekleri haykırmaya devam edeceğiz”

TBMM milletimizin vicdanı milletimizin iradesinin makamıdır diyen Topçu, “ Biz Gelecek Partisi olarak, milletimize gür bir sesle haykırmak isterken, birileri buna engel olmaya çalışıyor. Kim engel olmak isterse istesin, gerçekleri haykırmaya devam edeceğiz. Milletin iradesinin tecelli makamı olan TBMM’de, karşılaştığımız tavır ve tutum, milletimizin Meclisi’nin itibarına yakışmadı. ‘Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar’ diye bir atasözü var. Ancak biz kovdurtmayacağız” ifadelerinde bulundu. 

“Bize engel olamazlar”

Kurdukları bariyerlerin kendilerine engel olmadığını söyleyen topçu sözlerine şöyle devam etti, “ Engelleri tek tek aşacağız, sesimizi duyuracağız. Partimize ve Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu’na yapılan bu zorbalığı kınıyorum. Bizi susturmaya çalışıyorlar fakat istediklerini onlara vermeyeceğiz”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat