'Evde Spor Zamanı' Büyük İlgi Görüyor

Genel 8 Ocak 2021 13:17
Videoyu Aç 'Evde Spor Zamanı' Büyük İlgi Görüyor
A
a
Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği “Evde Spor Zamanı” etkinlikleri büyük ilgi görüyor. Pandeminin başladığı ilk günden bu yana haftada 13 program ile Youtube üzerinden gerçekleştirilen yayınlar ile vatandaşlar evde spor yapmanın rahatlığını yaşıyor.

Büyükşehir Belediyesi’nin, Korona Virüs ile Mücadele Eylem Planı kapsamında Eskişehirlilerin evde kaliteli zaman geçirmeleri amacıyla düzenlediği “ Evde Spor Zamanı” etkinliği vatandaşların büyük beğenisini almaya devam ediyor. Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi'ne bağlı antrenörler tarafından gerçekleştirilen eğitimlere vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Yetkililer, evde kaldığımız bu dönemlerde spor yapmaya vakit ayırmanın hem bedene hem de ruha son derece faydalı olduğunu belirterek özellikle kilo kontrolünde, ağrı ve sızılarda azalmada, daha fazla enerjiye sahip olmada spor yapmanın büyük katkı sağlayacağını ifade ettiler.
Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, Aeromix, total body, pilates, hitt ve çocuk egzersizlerinin yapıldığı etkinliklere www.youtube.com/eskisehirbb üzerinden ulaşılabileceğini belirttiler.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat