“LOVE ERDOĞAN” PANOLARINA TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ’NDEN ELEŞTİRİ GELDİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI AKGÜN: “LOGOMUZ KOPYALANMAYA BAŞLAMIŞ”

Genel 11 Mart 2021 14:34
Videoyu Aç “LOVE ERDOĞAN” PANOLARINA TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ’NDEN ELEŞTİRİ GELDİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI AKGÜN: “LOGOMUZ KOPYALANMAYA BAŞLAMIŞ”
A
a
Partisi’nin çalışmaları hakkında bilgi veren Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Akgün, “Love Erdoğan” çalışmasıyla ilgili, “siyasette kalp mi olur' gibi ifadeler kullanmışlardı. Şu anda Türkiye’nin her yerinde ‘Love Erdoğan’ panoları var. Logomuz kopyalanmaya başlamış” dedi.
 Türkiye siyasette hareketli günler yaşarken, erken seçim çağrıları da gündeme geliyor. Mustafa Sarıgül liderliğinde kurulan Türkiye Değişim Partisi olası bir erken seçime hazırlıksız yakalanmamak için Türkiye genelinde teşkilatlanma çalışmalarını sürdürüyor. 58 ilde teşkilatlanan parti, sayıyı 81'e çıkarmak istiyor. Çalışmalarla ilgili bir değerlendirme yapan Türkiye Değişim Partisi Bilgi ve İletişimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Akgün, 1 Temmuz’a kadar Büyük Kurultay’ı yapmayı planladıklarını belirtti. Kasım 2022’ye kadar bir seçim beklemediklerini de dile getiren Akgün, buna rağmen her duruma hazırlıklı olmak istediklerini ifade etti.

“İKTİDAR VE MUHALEFETİN HEP AYNI ÇEVREDE DÖNDÜKLERİNİ DÜŞÜNÜYORUZ”

 Türkiye Değişim Partisi’nin halkın istekleri doğrultusunda kurulmuş bir parti olduğuna dikkat çeken Genel Başkan Yardımcısı Akgün, “Biz merkezde bir partiyiz bunu önce belirteyim. Sağcı solcu şu partili bu partili diye bir şey yok. Biz yurdumuzu, vatanımızı bayrağımızı düşünen bunun için hizmet edecek herkesle ekmeğimizi, soframızı bölüşmeye hazırız. Vatan, hudut, bayrak diyen tüm yurttaşlarımızı da partimize bekliyoruz. Artık insanların sağcı, solcu ya da şu partili diye ayrılmasını istemiyoruz. Bu noktada halkımızın istekleri doğrultusunda hareket ediyoruz. İktidar ve muhalefetin artık gitmesi gerektiğini, yorulduklarını ve bu nedenle yeni projeler üretemedikleri hep aynı kendi çevrelerinde döndüklerini düşünüyoruz. Bizim partimizin kurulma sebebi de halktan gelen taleptir. Genel başkanımız veya kendi birimlerimiz böyle bir şey düşünmediler ama halktan gelen talep üzerine kuruldu” dedi.

“LOGOMUZ KOPYALANMAYA BAŞLAMIŞ”

Cumhurbaşkanı Erdoğan için başlatılan “Love Erdoğan” çalışması hakkında da konuşan Akgün, “Partimizin logosunu ilk gördüklerinde, 'Sevgililer Günü gibi olmuş' ya da 'kalpten bir siyasi parti mi olur, siyasette kalp mi olur' gibi ifadeler kullanmışlardı. Ama şu anda bir bakıyorsunuz, Türkiye’nin her yerinde ‘Love Erdoğan’ panoları var. Logomuz kopyalanmaya başlamış onu da özellikle belirteyim. Bizim logomuz sevgiyi temsil ediyor. Trakya ile Anadolu’yu temsil ediyor. Sevgi dili hem siyasete hem de ülkemize hâkim olsun dediğim bu sebeple kalp yaptık” ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat