"TDP ÇÖZÜM PARTİSİ'DİR"

Genel 28 Kasım 2021 00:25
Videoyu Aç "TDP ÇÖZÜM PARTİSİ'DİR"
A
a
Adana Park Otel'de düzenlenen Bölge Toplantısı'na katılan TDP Genel Sekreteri Hasan Aydın, Türkiye Değişim Partisi'nin ülkede çözüm partisi olduğunu söyledi.


TDP'li Aydın: TDP ihtiyaçtan doğdu
TDP'li Aydın: 21 yılda ülke geriye gitti


Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Sekreteri Hasan Aydın,   TDP Adana İl Başkanı Hakan Malgaf'ın ev sahipliğinde Adana Park Otel'de;  Mersin, Osmaniye, Hatay, Kilis, Kahramanmaraş ve Gaziantep il başkanlarının da katıldığı Bölge Toplantısı'na  katıldı.  TDP'nin bir ihtiyaçtan doğduğunu yaptığı konuşmada dile getiren Aydın, "21 Yıldır ülkeyi iyiye götürecek hiçbir adım atmadılar, aksine geriye götürdüler. Her geçen gün kötüye giden bu iktidarın karşısında duracak tek parti, Türkiye Değişim Partisi'dir."dedi.

"TDP ÇÖZÜM PARTİSİ'DİR"

İktidar partisi başta olmak üzere diğer hiçbir partinin Türkiye'deki vatandaşa umut olmadığını kaydeden Aydın, "Ülkemizin net gündemi işsizlik, açlık ve sefalet  olmasına rağmen, ne yazık ki ülkenin gündemi 'kim hangi siyasi partiyle ittifak yapacak' olmuş. Ülkede vatandaşın yoksullukla mücadelesinin önüne geçmek için hiçbir sarf edilmiyor. Tüm bu sorunlara çözüm bulmak için biz vatandaşımıza dokunuyoruz, sorunlarını yerinde inceliyoruz. Bu yüzdendir ki; TDP bir çözüm Partisi'dir."şeklinde konuştu.

"DEĞİŞİMİ SAĞLAYACAK GENEL BAŞKANIMIZDIR" 


Böylesi önemli bir günde ev sahibi olmanın kendilerine büyük gurur verdiğini konuşmasında dile getiren TDP Adana İl Başkanı Hakan Malgaf, "Önemli bir günde önemli bir toplantıya ev sahibi olmak çok gurur verici.  Tüm misafirlerimizeeşekkür ediyorum. Ülkenin çok sorunu var. Ciddi bir gerçek var ki gençlere önem verip onların geleceğinin planlamamız gerekiyor. Geleceği planlamaları için katkı sağlamamız gerekiyor Gençler toplumsallaşamıyor, çünkü gençlerin ekonomik özgürlüğü yok. Gençlerimize ekonomik özgürlük kazandırmamız gerekiyor. Vatandaş bir arayış içerisinde bir  değişim arıyor. Çarenin biz olduğunu söylüyoruz. Değişim gelmeli, bu değişimi sağlayacak da TDP Genel Başkanımız Sayın Mustafa Sarıgül'dür."dedi.

"BİZ RAHATSIZIS RAHATSIZ OLMAYAN DEVAM EDELİM"

Eğitim Politikalarından Sorumlu Adana İl Başkan Yardımcısı İbrahim İnal ise TDP üyelerinin biyolojik bağ olmaksızın bir birleriyle bir çatı altında yaşayan aile bireyleri olduğunu söyledi. Herkesin rahat olarak tabir ettiği insanlardan rahatsız olunmasını gerektiğini belirten İnal, konuşmasına şöyle devam etti: "Rahat insanlardan rahatsız olmalıyız. Biz aslında jeopolitik konumu itibariyle önemli bir ülkeyiz. Kritik bir yerdeyiz. Bir çok ülke tarafından imreniliyoruz. Bu ülke  ne yazık ki kötü yönetiliyor. Ben adım ve soy adım kadar eminim ki; bu salondaki herkes ülkenin kötü yönetilmesine sebep olan bu rahat  insanlardan rahatsız oluyor. O yüzden bu uğurda gayret ediyoruz. Herkese gururla teşekkür ediyorum. Rahatsız insanlarız, rahatsız olmaya devam edelim. Kurtuluş savaşı gibi dönemdeyiz. Ülkeyi bu durumdan kurtulmasına öncülük edecek de parti de  TDP'dir."
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat