"YENİ YIL YENİ UMUTLAR İLE GELİYOR"

Genel 29 Aralık 2020 12:09
Videoyu Aç "YENİ YIL YENİ UMUTLAR İLE GELİYOR"
A
a
Mersin Minibüsçüler Odası Başkanı Aziz Biricik, yeni yıl dolayısı ile mesaj yayınladı.
Başkan Biricik 2020 yılının sadece ülkemiz için değil, dünya için çok zor geçtiğini hatırlatarak yeni yılın yeni umutlar getirdiğini söyledi.

Biricik, " Çin de başlayan virüsün dünyaya yayılması, ardından ülkemizde meydana gelen yangınlar, depremler ve sel felaketleri ile 2020 yılı ne yazık ki dünya açısından çok zor geçti. Milyonlarca insanımızın ölmesine neden olan, ekonomiyi bitme noktasına getiren salgın esnaflar olarak bizleri de çok ciddi sıkıntılara sokmuştur. Şimdi ise ne yazık bire bunların üzerine kuraklık başgöstermiştir. Umarım ki yeni yılda yaşanan tüm bu felaketler sona erer" dedi.
Başkan Biricik, "Bir yılı daha geride bırakırken bölgemizde ve coğrafyamızda yaşanan savaşların neden olduğu acı ve gözyaşların sona ermesi, yerini barış, huzur ve kardeşlik ortamına bırakması en büyük temennimizdir. İlimizin 2020 yılında da sürekli değişen ve gelişen dünya şartlarının sağladığı fırsatlarla birleştirip, huzur ve güven ortamı içerisinde halkımızın yaşam kalitesinin daha da artacağı, daha huzurlu bir yıl geçireceğine inanıyorum. Bu duygularla yeni yılın hemşerilerimizin umutlarının gerçeğe dönüşeceği huzurlu, başarılı ve sağlıklı bir yıl olmasını diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat