10 BİN KİŞİ İLE AKP’DEN İSTİFA EDEREK İYİ PARTİYE GEÇTİ

Genel 3 Kasım 2021 10:54
Videoyu Aç 10 BİN KİŞİ İLE AKP’DEN İSTİFA EDEREK İYİ PARTİYE GEÇTİ
A
a
10 Bin kişi ile İYİ Parti saflarına katılan ve Türkiye’de herkesin merak ettiği Mehmet Ali Uykur’a rozetini İYİ Lideri Akşener taktı. İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın’da sosyal medya hesabından Uykur’u kutladı. 

İş insanı ve milli sporcu Mehmet Ali Uykur, AK Parti’den istifa ederek 10 bin üye ile birlikte İYİ Parti’ye katıldı. Uykur’un rozetini İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener taktı.
İYİ Parti Lideri Akşener, “Bu genç kardeşimiz 10 bin üye kaydı yaparak aramıza katıldı. Kendisine teşekkür ediyorum. Hoş geldin sefalar getirdin” dedi.

İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın’da sosyal medya hesabından yayınladığı mesajda “İYİ'LER SEL OLDU GELİYOR! #İYİParti'ye katılan iş insanı ve milli sporcu Mehmet Ali Uykur kardeşimiz adeta bir üye yapma makinesi gibi çalışarak Diyarbakır,Tokat,Ankara ve İstanbul'dan partimize kaydettiği 10 bin üyenin formlarını bize teslim etti. Var olsun!” ifadelerini kullandı.

‘İYİ’ler Arasında yerimizi aldık’ diyen İş insanı ve milli sporcu Mehmet Ali Uykur, “Öncellikle benimle ilgili güzel sözleri nedeniyle Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’e teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum. Teşkilat Başkanımız Sayın Koray Aydın ile bizleri evimizde hissettiren tüm İYİ Kadrolara sonsuz teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum. Ülkemizin geleceği için İYİ’ler Ordusuna katıldım. Partimizi iktidara taşımak için var gücümüzle çalışacağız. İnşallah Genel Başkanımızı liderimizi de Başbakan yapacağız” şeklinde konuştu.
1000
icon
LEVENT GÜRSOY 14 Kasım 2021 13:53

BAŞARILAR..

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat