ABP’DEN BÜYÜK İSTİKLAL YÜRÜYÜŞÜ

Genel 13 Aralık 2021 13:34
Videoyu Aç ABP’DEN BÜYÜK İSTİKLAL YÜRÜYÜŞÜ
A
a
Anadolu Birliği Partisi (ABP) Genel Başkanı Bedri Yalçın, tüm vatandaşları DSÖ’nün aşı ve test dayatmalarına karşı İstanbul’da Taksim İstiklal Caddesinde düzenlenecek Büyük İstiklal Yürüyüşü’ne davet etti.

Koronavirüs salgınının başlangıcından bu yana aşı ve PCR test dayatmasına karşı duruşu ile bilinen Anadolu Birliği Partisi Genel Başkanı Bedri Yalçın, İstanbul’da düzenlenecek
yürüyüşün detaylarıyla ilgili bilgi verdi.
Anadolu Birliği Partisi (ABP) ve Büyük Uyanış Derneği tarafından 12 Aralık 2021 Pazar günü saat 13.00’te İstanbul’da İstiklal Caddesinde ‘Büyük İstiklal Yürüyüşü’ düzenleyeceğiz. Halkımızı küresel güçlere karşı burada bir arada olmaya davet ediyoruz. Kravatları atıyoruz, yola çıkıyoruz. Kravatlılar değil atkılılar kazanacak” dedi. 

KÜRESEL ÇETEYE KARŞI YÜRÜYECEĞİZ

Bedri Yalçın, şunları kaydetti; “Bill Gates çetesinin kontrolünde olan DSÖ'nün ‘plan’demi yaptırımlarına karşı “Anayasamızı Koruma İnsiyatifi” ile Anadolu Birliği Partisi'nin gerçekleştireceği ‘Büyük Uyanış Yürüyüşü’ne Türkiye'deki tüm siyasi partiler, sendikalar, sivil toplum kuruluşları, platformlar ve hangi düşünce ya da inançta olursa olsun herkes davetlidir.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat