ABP Genel Başkanı Yalçın'dan iktidara salvolar!

Genel 24 Mart 2022 11:10
Videoyu Aç ABP Genel Başkanı Yalçın'dan iktidara salvolar!
A
a
ABP Genel Başkanı Bedri Yalçın: "Yasama ve yürütme erki son derece tehlikeli bir yapılanma tarafından ele geçirilmiş, ülkemiz biyolojik silah ve akıl hastası bir yapay dünya deneyi sahasına dönmüştür. Vatanımızı bu mahluklara karşı topyekün koruyacak mıyız?"
"İktidarımızda, Türk Milleti'ne soykırım yapanlara kulluk eden polise insanlığı, yasaları öğreteceğiz, vatana millete hayırlı,yasalara saygılı insanlar haline getireceğiz." 

Anadolu Birliği Partisi (ABP) Genel Başkanı Bedri Yalçın, iktidara yüklenerek, "Yasama ve yürütme erki son derece tehlikeli bir yapılanma tarafından ele geçirilmiş, ülkemiz biyolojik silah ve akıl hastası bir yapay dünya deneyi sahasına dönmüştür. Vatanımızı bu mahluklara karşı topyekün koruyacak mıyız?" dedi.  
Başkan Yalçın, gündeme ilişkin hayati önemde açıklamalarda bulundu. İktidara yüklenen Yalçın, gündemdeki olaylara dair de görüşlerini iletti. 
Açıklamasında özellikle iktidarın politiklarını eleştiren Yalçın, "İktidarın yanlışlarını 84 milyon Türk milleti ödemek zorunda kalıyor. İktidar halkımız sırtında, halkımızın omuzlarına basarak yükseliyor ancak halkımızı ve ülkemizi batırdıkça batırıyor." diye konuştu.
Yalçın, halka seslenerek, "Sevgili milletim; yasama ve Yürütme erki son derece tehlikeli bir yapılanma tarafından ele geçirilmiş, ülkemiz biyolojik silah ve akıl hastası bir yapay dünya deneyi sahasına dönmüştür. Vatanımızı bu mahluklara karşı topyekün koruyacak mıyız? Ancak hiç korkuya mahal yok. Koruyacağız. Hakkınızı yiyenler, sizi anlamayanlar, sizi yok sayanlar, yok olup gitsinler inşaallah." diye konuştu.

"ÜLKEMİZİ İŞGALDEN KURTARACAĞIZ"

"Namaz 5 vakit farz." diyen Yalçın, şöyle devam etti:
"Ahlak ise 24 saat Farz. Ahlak siyasete egemen olmadığı müddetçe bu ülke düzelmez. Türk Milleti, Anadolu Birliği Partisi Genel Başkanı Bedri Yalçın'ın liderliğinde, özgürlüğüne kavuşmaya kararlı olduğunu göstermiştir. Vatandaş devlettir. Vatandaşlarımızın emriyle ülkemizi işgalden kurtarmak için sonuna kadar mücadele edeceğiz."
ABP Genel Başkanı Bedri Yalçın, Adana'da Furkan Vakfı üyelerine yönelik müdahaleyi de eleştirerek, "Sevgili milletim, Anadolu Birliği Partisi olarak size söz veriyoruz. İktidarımızda, Türk Milleti'ne soykırım yapanlara kulluk eden polise insanlığı, yasaları öğreteceğiz, vatana millete hayırlı,yasalara saygılı insanlar haline getireceğiz." değerlendirmesini yaptı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat