ABP’Lİ YALÇIN, MARDİN’DEKİ MANZARAYA ŞAŞIRDI “BİR TANE BİLE ATATÜRK RESMİ YOK ERDOĞAN’IN RESİMLERİNİ İZLEMEK ZORUNDA KALIYORSUNUZ”

Genel 29 Temmuz 2021 15:23
Videoyu Aç ABP’Lİ YALÇIN, MARDİN’DEKİ MANZARAYA ŞAŞIRDI “BİR TANE BİLE ATATÜRK RESMİ YOK ERDOĞAN’IN RESİMLERİNİ İZLEMEK ZORUNDA KALIYORSUNUZ”
A
a
Anadolu Birliği Partisi Genel Başkanı Bedri Yalçın, Mardin’de her yerin Cumhurbaşkanı Erdoğan portresiyle doldurulmasına tepki gösterdi. Yalçın, “Kurucumuz Atatürk’ün bir tane resmi yok” dedi.

Mardin ziyareti sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kamu alanlarında, halka ait olan aydınlatma direklerine yerleştirilmiş portersine dikkat çeken Anadolu Birliği Partisi Genel Başkanı Bedri Yalçın, “Ulu önder Atatürk'ün bir resmini göremediğimiz Mardin’de tüm elektrik direklerinde Recep Tayyip Erdoğan’ın resimlerini mecburen izlemek zorunda kalıyorsunuz. Bu görüntüler parti devleti olmanın, tek adam rejiminin bir göstergesidir. Nasıl ki Ortadoğu’nun baskıcı rejimlerinde tek adamların silüetini her yerde görürsünüz aynı durumu ne yazık ki burada da görüyorsunuz. Bir tane dahi kurucumuzun resminin olmayıp her yerde Erdoğan portrelerinin olması art niyettir, nankörlüktür” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat