ABP’Lİ YALÇIN, MİLLİ SPORCULARLA BERABER

Genel 3 Aralık 2021 10:42
Videoyu Aç ABP’Lİ YALÇIN, MİLLİ SPORCULARLA BERABER
A
a
Anadolu Birliği Partisi Genel Başkanı Bedri Yalçın, milli sporcularla bir araya geldi.

Başarılarıyla göğsümüzü kabartan, Dünya’da ve Avrupa’da ülkemizi en iyi şekilde temsil eden milli tekvandocularımız İlkay Tekin ve Adil Tekin, Anadolu Birliği Partisi Genel Başkanı Bedri Yalçın ile bir araya geldi. Milli sporcularla yemekte buluşan Başkan Yalçın yaptığı açıklamada ise şunları söyledi:

“AVRUPA VE DÜNYA’YA VARIZ DİYORLAR”

“Ülkemizin kurucusu Ulu Önder Atatürk’ün dediği gibi “Her çeşit spor faaliyetini Türk gençliğinin milli terbiyesinin ana unsurlarından saymak lâzımdır. Türk gençliğinin spor bakımından da milli heyecan içinde, itina ile yetiştirilmesi önemli tutulmalıdır.” sözlerini hatırlatarak böylesine pırıl pırıl gençlerimizin başarılarını görmek bizleri gururlandırıyor. Bu iki genç kardeşimiz başarılarıyla Dünya’ya ve Avrupa’ya Türklerin tekvandoda da tıpkı diğer spor dallarında olduğu gibi ‘varız’ diyorlar. Ben her iki sporcu kardeşime de başarılarının devamını dilerim.”
Diğer yandan Genel Başkan yardımcısı Nihat Beğiç, Genel Başkan Yardımcısı Cemil Aygün, iç Anadolu bölge teşkilat başkanı Cengiz Arpalık, Eskişehir İl Başkanı Battal ALTAY da hazır bulundu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat