ADANA’DA DEĞİŞİMİN ÖNCÜSÜ HAKAN MALGAF OLDU

Türkiye 5 Temmuz 2021 22:11
Videoyu Aç ADANA’DA DEĞİŞİMİN ÖNCÜSÜ HAKAN MALGAF OLDU
A
a
Türkiye Değişim Partisi Adana 1. Olağan Kongresine katılan Genel Başkan Mustafa Sarıgül, yoğun ilgi ve sevgi seliyle karşılandı. Heyecan ve coşkunun tavan yaptığı kongrede mevcut İl Başkanı Hakan Malgaf ve ekibi yeninden seçilerek güven tazeledi. 

BAŞKAN MALGAF: “HER GEÇEN GÜN DAHA DA GÜÇLENİYORUZ”

Kongreye ilişkin olarak değerlendirmede bulunan TDP Adana İl Başkanı Hakan Malgaf; “1. Olağan Kongre'mizi coşku ve heyecanla yapmış olmanın gururunu yaşıyoruz. Genel Başkanımız Mustafa Sarıgül ve parti teşkilatımıza teşekkür ediyorum. 1. Olağan il kongremizin milletimize hayırlı olmasını diliyorum. Genel Başkanımız Mustafa Sarıgül’ün tensipleri, delegelerimizin desteğiyle şahsım ve yönetim kurulumuzla tekrar bu göreve layık görüldük. Kongre sürecimizde şahsıma yeniden İl Başkanlığı görevini tevdi eden Genel Başkanımız Mustafa Sarıgül'e çok teşekkür ederim.

Türkiye Değişim Partisi olarak milletimizi hak ettiği siyasi kadroyla hak ettiği Türkiye’ye kavuşturacağız. Milletimizi mafya ve siyasilerin kirli para ilişkinlerinin ortaya saçıldığı Türkiye’den, millete hizmet odaklı, şeffaf, hesap verebilir bir siyasi iktidarla buluşturacağız. Türkiye Değişim Partisi olarak Adana’da, Türkiye’de her geçen gün daha da güçleniyoruz. Türkiye Değişim Partisi olarak sevgi dilini kullanacağız. Türkiye Değişim Partisi Adana İl Başkanı olarak tüm vatandaşlarımıza daima kapımızın açık olduğunu belirtmek istiyorum. Çünkü biz ayrıştırmaya değil, birleştirmeye, gönülleri kazanmaya geliyoruz” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat