AHMET DAVUTOĞLU: SULTANGAZİ'Yİ SULTANGAZİ'NİN EVLATLARI YÖNETECEK!.

Genel 11 Nisan 2022 11:13
Videoyu Aç AHMET DAVUTOĞLU: SULTANGAZİ'Yİ  SULTANGAZİ'NİN EVLATLARI YÖNETECEK!.
A
a
Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Başkanlığı'nın düğün salonun da düzenlediği iftar programı muhteşem bir atmosferde gerçekleşti.

"İFTAR PROGRAMINA KATILIM İZDİHAMI"

Yaklaşık 800 kişinin katıldığı iftar programına Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof.Dr.Ahmet Davutoğlu,Eşi Sare Davutoğlu, İstanbul İl Başkanı Av.İsa Mesih Şahin, Muhtarlar, oda konfederasyon,federasyon,dernek başkanları, basın mensupları ile Sultangazili vatandaşlar katıldı. Halkın Davutoğlu'na gösterdiği yoğun ilgiden dolayı zaman zaman izdihamlar da yaşandı. 


BAŞKAN ALTAN:"TEŞEKKÜRLER SULTANGAZİ"

Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Ramazan Altan, yaptığı açılış konuşmasında,Türkiye'nin  son seçilmiş başbakanı Prof.Dr.Ahmet Davutoğlu'nu Sultangazi'de ağırlamaktan son derece mutlu olduklarını ifade ederek,kendilerini bu anlamlı günde yalnız bırakmayan tüm katılımcılara teşekkür etti.

ŞAHİN:"GELECEK PARTİSİ'NE ARTIK SALONLAR DAR GELİYOR"

Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı Av.İsa Mesih Şahin ise konuşmasında 2 yıl önce bir kişiyle Sultangazi'de teşkilat kurduklarını  belirterek, bu işe bin kişiyle program yapma konumuna geldiklerini söyledi.
Her geçen gün gelecek ailesinin büyüyerek yoluna devam ettiğini kaydeden Şahin,çalışmalarında dolayı İlçe Başkanı Altan ve ekibine teşekkür etti.

DAVUTOĞLU:" MUTFAKLARDA AŞ PİŞMİYOR"
Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof,Dr Ahmet Davutoğlu ise konuşmasında, hükümetin artık bu ülkeyi yönetemez hale geldiğini belirterek," Mutfaklar yangın yeri ,halkımız aç, evinde neredeyse  iftar açacak parası yok, gıda ve akaryakıta bir yılda ortalama yüzde yüz elli zam yapıldı."diye konuştu. Çözümün erken seçimde olduğunu yineleyen Davutoğlu, Sultangazi de ki yerel sorunlara da değinerek, Sultangazi Belediyesi'ni yapılacak ilk yerel seçimlerde ithal yöneticilerden kurtararak,kendi evlatlarını seçimlerde aday göstermek suretiyle belediyeyi kendi evladına emanet edeceklerini kaydetti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat