AHMET ERŞAHİN NE YAPMAK İSTİYOR?

Genel 14 Ekim 2021 13:56
Videoyu Aç AHMET ERŞAHİN NE YAPMAK İSTİYOR?
A
a
Mezitli’ye yapılacak olan Küçük Sanayi Sitesine yönelik saldırıların ardı arkası kesilmiyor.

Bugüne kadar projenin yanına duran isimler şimdi canhıraşhane şekilde ilçeyi kalkındıracak bir projenin karşısında duruyor.
Bu projenin karşısında duran kişi ise yine bilindik bir isim.

Bu isim, proje için kutlama pastası kesen, proje için imzası bulunan ancak daha sonra ne hikmetse projenin karşısında durarak, projeye karşı kızı ile birlikte dava açan AK Parti’nin eski Davultepe Belediye Başkanı Ahmet Erşahin.

Mersin ve Mezitli halkına fayda sağlayacak, istihdam alanı yaratacak, esnafı, sanayiciyi büyük bir ızdıraptan kurtaracak Sanayi Sitesiyle ilgili Erşahin, ısıtıp ısıtıp aynı konuları gündeme getiriyor: “Ağaçlar kesilecek”

Erşahin bununla da kalmıyor. Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin Mersin’e gelmesini fırsat bilerek ve narenciyenin kötü gidişatta oluşunu bahane ederek limon üreticilerini birlik olmaya çağırıyor. 

Tüm bu çağrılarını sosyal medya üzerinden yapan Erşan’in halkı Sanayi Sitesine karşı ayaklandırma girişiminin Mezitli halkının yararına olmadığı gibi hiçbir işe de yaramayacaktır.
AK Partili Erşahin’in şu an yaptığı tek şey halkı Mersin’i ziyaret eden bakana karşı kışkırtmaktan başka bir şey değildir ve çok tehlikeli bir oyundur.
Tüm bunlar bir yana, ortada hala kimsenin anlamadığı tek bir şey var. O da Erşahin’in çelişkisi…
Neden imzaladın neden karşısın?
Sitenin pastasını kestin, şimdi neden buna karşısın?
Sayın Erşahin bu soruları yanıtlamadıkça, halk nezdinde yaptığı ve yapacağı hiçbir girişimin ve açıklamanın tesiri olmayacaktır.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat