Akgün Lülü: “Ramazan Ayının Manevi İkliminde Bayramlaşacağız” 

Genel 12 Mayıs 2021 21:45
Videoyu Aç Akgün Lülü: “Ramazan Ayının Manevi İkliminde Bayramlaşacağız” 
A
a
Murat Group Gümrükleme Yönetim Kurulu Başkanı ve Lülü Bey Çiftliği Sahibi Akgün Lülü, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Akgün Lülü mesajında: “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtuluş olan Ramazan-ı şerifin bitiminde bir bayrama daha kavuşmanın milletimiz başta olmak üzere tüm İslam Âlemince sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlar aynı dinin, aynı inancın neşesinde bizleri birleştiren, yürekleri bütünleştiren, kardeşliği pekiştiren, kırgınlıkları gideren manevî zenginlik kaynaklarıdır. 
İdrak ettiğimiz Mübarek Ramazan Bayramı’nı da milletçe ve tüm dünyadaki Müslüman kardeşlerimizle sevgi ve saygı, kardeşlik, beraberlik, dostluk duygularının birlikte alabildiğine canlandığı günler olarak geçireceğiz. Ramazan ayının manevi ikliminde bayramlaşacağız. 

Ramazan Bayramının tüm insanlığın özlemini çektiği huzurun ve mutluluğun egemen olduğu; savaşın, terörün, çatışmaların, salgın hastalıkların ve tüm acıların geride kaldığı daha yaşanabilir bir dünyaya vesile olmasını temenni ediyorum. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de etkisini sürdüren Koronavirüs salgınının toplum sağlığı açısından oluşturduğu riski ortadan kaldırmak için bu bayramı da Türkiye olarak evlerimizde geçireceğiz. Bu bayramda tedbirlere uymalıyız ki kavuşabilelim. Herşey normale döndüğünde asıl bayram o olacak. Tüm islâm aleminin Ramazan Bayramını kutluyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat