Akşener, son 3 anketin verileri paylaştı

Genel 3 Şubat 2020 08:38
Videoyu Aç Akşener, son 3 anketin verileri paylaştı
A
a

İYİ Parti lideri Meral Akşener, son 3 anketin verileri paylaştı. Akşener, partililere önemli uyarılarda bulundu.

 
 
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yurttaşların başkanlık sistemine bakışına ilişkin son anket sonuçlarını açıkladı. Akşener, 3 firmadan aldıkları sonuca göre parlamenter sisteme geçişi savunanların oranının yüzde 64'e kadar çıktığını söyledi.
Akşener, başkanlık sisteminin devamını savunanların ise yüzde 35'te kaldığına dikkat çekti.
 
KİMİNİZ TEHDİT EDİLDİNİZ...
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in yaptığı konuşmadan önemli başlıkla şöyle:
"Biz İYİ Parti'yi bir toplumsal talep üzerine kurduk, çok zorluk çektik. Sadece ben demiyorum. Bu salondaki herkes zorluklar çekti. Kiminiz tehdit edildiniz, kiminiz genel başkanınız bugün yarın tutuklanacak diye tehdit edildiniz. Durmadan yürüdünüz, ben bu harekete cesurlar hareketi diyorum. Biz bir hikaye yazdık. Tek tekher bir şahıs bir hikaye yazdı. Yola çıktık, engeller anlatılamayacak gibiydi. Dikenler üzerinde yürüdük ama inandık, korkmadık. Çünkü milletimize ve Allah'a güvendik. Ama sonuç ne oldu? Biz İYİ Parti'yi kurmasaydık Türkiye bugün hangi şartlar altında yaşıyor olurdu. Onun için iyi ki bu yola çıktı. Bu yolda elimi tutan, yan yana yürüdüğümüz her bir arkadaşıma teşekkür ediyorum.
 
 
"BU MİLLET OYUNUN YOK SAYILMASINI AFFETMEZ"
 
Bu millet pek çok şeye sabreder ama oyunun yok sayılmasını affetmez. İktidara en büyük ders İstanbul'da verildi. Aramızda belediye başkanları belediye meclis üyesi arkadaşlarımız var. Çok büyük bir göreviniz var. İYİ Parti'nin iyi belediyecilik anlayışını anlatacaksınız. İyi işlere evet, kötü işlere hayır diyeceksiniz. Önemli bir iş yapıyorsunuz. Sizler teşkilatımızdaki çok önemli uç beylerisiniz. Hırsızlığın, kötülüğün karşınızda, iyi işlerin fakirin, fukaranın mağdurların yanında olacaksınız. Siz yetmezseniz biz çözeceğiz ama bize bilgi vereceksiniz.
 
 
SON ANKET SONUÇLARINI PAYLAŞTI
 
Eğer kutuplaşma meselesini çözemezsek asıl beka meselesi o zaman başlayacak. Biz milletimizi dinlemeye devam edeceğiz. Bu ay, çeşitli firmalardan gelen anketlere göre, birinde yüzde 54, binde yüzde 64, birinde yüzde 63 oranında parlamenter sistem talebi var. Başkanlık sistemini savunanların oranı sadece yüzde 35."
 
1000
icon
Kasım Özel 7 Şubat 2020 01:22

Meral hanım bu anketi anlaşılan chp, iyi parti, sp genel merkezlerinin yakınlarında ysptırmışsınız Milletimiz kararını verdi, istikrar artık kişiler ile değil sistem tarafından teminat altına alan CUMHURBAŞKANLIĞI HÜKÜMET SİSTEMİ ile olduğuna karar verdi NOKTA

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat