Alaca: “Jandarma Teşkilatının 182. Kuruluş Yıl Dönümünü Kutluyorum”

Genel 14 Haziran 2021 21:45
Videoyu Aç Alaca: “Jandarma Teşkilatının 182. Kuruluş Yıl Dönümünü Kutluyorum”
A
a
Gelecek Partisi Mersin Siyasi İşler Başkanı Hakan Alaca, Jandarma Teşkilatı’nın 182’inci kuruluş yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.
Başkan Alaca mesajında: “Ülkemizin emniyetini, asayişini, halkın huzur ve güvenini koruyan Jandarma Teşkilatı’nın 182. Kuruluş Yıldönümü ’nü kutlamaktayız.
Vatan savunmasında, bölünmez bütünlüğümüzün korunmasında, ülkede huzur ve güvenliğin sağlanmasında üstün bir hizmet anlayışıyla görev yapan Jandarma Teşkilatımız, iyi yetiştirilmiş ve çağın gereklerine göre donatılmış personeli ve üstün vazife bilinci ile milletimizin güven ve takdirini kazanmıştır.
Yurdumuzun her köşesinde halkla iç içe olarak büyük bir özveri ve heyecanla görev yapan ve bu kapsamda Silahlı Kuvvetlerimizin halka açılan penceresi konumunda olan Jandarma, ATATÜRK İlkelerine bağlı, hukuk devletinin kurallarına uygun, vatandaşlarımızın hak ve özgürlüklerine saygılı, halkın memnuniyetini sağlayacak şekilde güvenlik hizmeti sunmayı benimsemiş ve halkımızla bütünleşmiştir.
Bu duygu ve düşüncelerle Jandarma Teşkilatının 182. Kuruluş yıl dönümünü kutluyor, bu vesile ile görevleri başında hayatını kaybeden kahraman şehitlerimizi rahmet, başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere gazilerimizi minnetle anıyor, Jandarma Teşkilatı`na görevlerinde başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat