ALACA, ESNAF TEMSİLCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Genel 3 Şubat 2021 16:58
Videoyu Aç ALACA, ESNAF TEMSİLCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ
A
a
 Gelecek Partisi Mersin Siyasi İşler Başkanı Hakan Alaca, Mersin Lokantacılar, Kebapçılar, Kafeteryacılar ve Pastacılar Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ümit Özkan’ı ziyaret etti.

Mersin Lokantacılar, Kebapçılar, Kafeteryacılar ve Pastacılar Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ümit Özkan ve yönetimi, Gelecek Partisi Mersin Siyasi İşler Başkanı Hakan Alaca’yı ağırladı. Gündeme dair sohbet edilen birliktelikte, esnafın durumu ele alındı.  

“ESNAFIMIZIN YANINDA OLMAK BİZLER İÇİN ÇOK ÖNEMLİDİR”

Ziyaretin ardından Gelecek Partisi Mersin Siyasi İşler Başkanı Hakan Alaca yazılı bir açıklama yaparak misafirperverlikleri için Oda Başkanı Özkan’a teşekkür etti. Alaca, “Kebapçılar, Kafeteryacılar ve Pastacılar Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ümit Özkan ve yönetimine ilgileri ve misafirperverlikleri için teşekkür ederiz. Esnafımızın yanında olmak bizler için çok önemlidir. Özellikle içinde bulunduğumuz şu zor zamanlarda onların sorunlarına ve isteklerine vakıf olarak, bu gelişmeleri siyasetin merkezine taşımak istiyoruz. Bugünkü ziyaretimizde de edindiğimiz bilgiler dahilinde esnafımızın bir uçurumun eşiğinde olduğunu çok rahat bir şekilde dile getirebiliyoruz. Türk esnafı her sabah dil, din, ırk, renk ayrımı yapmaksızın her sabah kepenklerini açar ve halkına hizmet etmeye talip olur. Türkiye’de ki her siyasetçi ve yönetici de aynı şiyarla yola çıkmalı ve bu şiyarı asla unutmamalıdır...” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat