ANKARA’NIN SİNCAN İLÇESİNDE YAŞAR AYDIN’A BÜYÜK DESTEK

Genel 20 Kasım 2021 21:11
Videoyu Aç ANKARA’NIN SİNCAN İLÇESİNDE YAŞAR AYDIN’A BÜYÜK DESTEK
A
a
Onur İttifaklı Lideri Yaşar Aydın, Ankara Sincan’da coşkuyla karşılandı.

Ankara’da çoğunlukta muhafazakâr seçmenin olduğu Sincan ilçesinde Onur İttifakının Cumhurbaşkanı adayı Yaşar Aydın deyim yerindeyse gövde gösterisi yaptı. 
Anadolu’yu karış karış gezen, gittiği yerlere dahi tekrar gitmekten bıkmayan Yaşar Aydın bir kez daha Ankara’daydı. Yaşar Aydın’ın Ankara’daki adresi ise AKP’nin de kalesi olarak bilinen Sincan oldu. Sincanlılar Yaşar Aydın’ı bağırlarına bastı. İlçede iki farklı alanda kalabalığa konuşma yapan Yaşar Aydın’ı yüzlerce Sincanlı coşkuyla karşıladı. Sincanlıların Aydın’a olan ilgisi adeta göz kamaştırdı.

“BUGÜNE KADAR YAPILMAYANI YAPIYORUZ”

Gördüğü ilgiye dair konuşan Onur İttifakı Lideri Yaşar Aydın ise, “Gittiğimiz her yerde büyük bir ilgiyle karşılanıyoruz. Biz kimseyi gittiğimiz yere otobüslere doldurarak ya da zoraki çağırmıyoruz. İnsanlar bizim fikrimize, dilimize, samimiyetimize inanarak geliyor, bize kulak veriyor. Çünkü biz yalan söylemiyoruz, insanlarımızı hor görmüyoruz, bu milletin öz evlatlarını bağrımıza basıyoruz, onları dışlamıyoruz. Yani bugüne kadar yöneticilerin yapmadığı tüm iyilikleri biz yapıyoruz. Bunun sonucu olarak da insanlar bize kulak veriyor, bizi canı gönülden dinliyor. Bu yolun sonunda ise bu milletle birlikte iktidara yürüyeceğiz. 2023 seçimleri Onurlu insanların iktidarı olacak. Teşekkürler Sincan” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat