Artvin İl Başkanı Ahmet Biber'den yeni yıl mesajı

CHP 31 Aralık 2021 13:20
Videoyu Aç Artvin İl Başkanı Ahmet Biber'den yeni yıl mesajı
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi Artvin İl Başkanı Ahmet Biber, yeni yılda da yoksulların, ezilenlerin ve adalet arayan mağdurların yanında cesaretle duracaklarını söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Artvin İl Başkanı Ahmet Biber, yeni yıl dolayısıyla yayınladığı mesajında; sorunlara dikkat çekti. Sorunlar derinleşirken; iktidarın çözüm üretmediğini dile getiren Başkan Biber, "Yurttaşlarımız eğitimde, sağlıkta, tarımda, ticarette, üretimde, ihracatta, ithalatta geri bırakıldı. TL değer kaybederken, alım gücü düştü. Türkiye, tarihinin en büyük krizini yaşıyor. Esnafımız, vergi ve kredi borçlarını ödeyemiyor. Sattığı malın yerine yenisini koyamıyor. Çiftçilerimiz, yüksek girdi maliyetlerini karşılayamıyor. İthalat nedeniyle eziliyor. Düşük ürün fiyatları yüzünden tarlasını ekemiyor. İş bulma umudunu kaybetmiş yüz binlerce gencimiz, okurken çalışmak zorunda kalıyor. Gençlerimiz umutsuzluğa mahkum ediliyor.
Her yeni yılın, umutların tazelendiği yepyeni bir başlangıç olduğuna olan inancımızla umudumuzu koruyoruz. 2022'de de yoksulların, ezilenlerin ve adalet arayan mağdurların yanında cesaretle duracağız. Yeni yılın ülkemize, şehrimize ve tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini temenni ediyorum" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat