ARZU İMİK KAYIŞ: “SÖZÜMÜZ DOĞRU, YOLUMUZ DOĞRU, AMACIMIZ KUTLUDUR”

Genel 22 Ekim 2021 13:26
Videoyu Aç ARZU İMİK KAYIŞ: “SÖZÜMÜZ DOĞRU, YOLUMUZ DOĞRU, AMACIMIZ KUTLUDUR”
A
a
İYİ Parti Malatya Kadın Politikaları Başkanı Arzu İmik Kayış, 4. yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

‘BEN’ DEĞİL, ‘BİZ’ DİYEREK TUTUNAN ELLERİMİZ BİZLERİ BU GÜNLERE TAŞIDI

Başkan Arzu İmik Kayış mesajında: “Değerli dava arkadaşlarım! Sizlerle çıktığımız bu haklı mücadelenin bugün 4. yılındayız. Bugünlere kolay gelmedik. Kurulduğumuz günden bugüne her türlü engellemelere rağmen verdiğimiz mücadelenin haklı gururunu yaşayan bizler, Ülkemizi hak ettiği şekilde yönetmeye talip olarak varlığımızı sürdürebilmenin gayreti içindeyiz. Dağ taş, uzak yakın demeden, ötekileştirmeden ve ötelemeden; ‘ben’ değil, ‘biz’ diyerek tutunan ellerimiz bizleri bu günlere taşıdı. Sözümüz doğru, yolumuz doğru, amacımız kutludur.
Bugün burada, milletimiz adına üstlendiğimiz görevin 4. yılında Allah’ın izniyle millet iradesini arkasına alan İYİ PARTİ ile yenileneceğiz, güçleneceğiz ve mutlu bir Türkiye olacağız. Partimiz, güçlü ve mutlu bir Türkiye’nin yolunu açmıştır. Bunu sizler başardınız, bunu hep beraber başardık. Hepiniz var olun.
Bu düşüncelerle 4. kuruluş yıldönümümüzün ülkemize, yüce Türk milletine hayırlı olmasını diliyor, tüm cesur hareketinin mensuplarını saygı ve sevgi ile selamlıyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat