Aslan, “Emekçilerimizin 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı kutluyorum”

Genel 30 Nisan 2021 17:13
Videoyu Aç Aslan, “Emekçilerimizin 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı kutluyorum”
A
a
Gelecek Partisi Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Alparslan Ziya Aslan, 1 Mayıs İşçi Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 
 
Başkan Alparslan Ziya Aslan mesajında, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü olan işçi bayramını buruk bir şekilde kutlayacaklarını dile getirerek: “Tüm dünya bu 1 Mayıs’ı Pandeminin gölgesinde kutlayacak. Ama bizde genellikle engellenmek istenen 1 Mayıs kutlamaları için aranan bahane dünden hazırdı. Zira önce lebaleb kongreler başta olmak üzere yanlış kararlarla vaka sayılarını patlatan iktidar, tam olmayan “tam kapanma” ile de emekçinin 1 Mayıs kutlamalarını yasakladı. 
Sağlığımız için gereken ne ise yapılmalıdır tabi ki ama zamanında yapılmalıydı. Öyle ki kendi yaptıklarının faturasını ülkeye kesen iktidar inanıyorum ki halkımızın gözünde bir kez daha hüsrana uğramıştır. Gece yarısı atamaları görevden almaları bu yaşananları telafi etmiyor. Esnafımız işçimiz destek istiyor. Sembolik destekler süslü laflar istemiyor. İYİ Parti olarak esnafımıza işçimize sesleniyoruz. Türkiye’nin İYİ olması için İYİ bir yönetime ihtiyacı var. 1 Mayıs’ların anlam kazanması için İYİ anlayışa ihtiyaç var. Bu duydu ve düşüncelerimle 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik ediyor, sağlıklı günlerde buluşmayı temenni ediyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat