Atomy Pro Academy Ankara Ofisi Açılıyor

Genel 26 Temmuz 2021 22:00
Videoyu Aç Atomy Pro Academy Ankara Ofisi Açılıyor
A
a
Atomy Pro Academy Ankara Ofisi, Pro Academy Diamond Master Erhan İpekçi ve Ofis Yetkilisi Diamond Master Gülnur Girgin’in katılımlarıyla açılıyor.
Ofis Yetkilisi Gülnur Girgin, Atomy Pro Academy Ankara Ofisi’nin açılışını duyurdu. Atomy Pro Academy Ankara Ofisi’nin açılışına, Gülnur Girgin ile birlikte Pro Academy Diamond Master Erhan İpekçi de katılım gösterecek. Balgat Mahallesi 1419. Cadde No 5/9 Beykoç Apartmanı’nda yer alan ofisin açılışı, 28 Temmuz Çarşamba günü saat 17:00-21.00 arasında yapılacak. 

“BAŞKENTTEKİ İLK OFİSİ AÇIYORUZ”

Ofis Yetkilisi Gülnur Girgin, ofisin açılışı ve firma ile ilgili de bilgiler vererek şunları söyledi: 
“Güney Kore firması olan Atomy Pro Academy Türkiye’de 7 Haziran tarihinde start verdi. Genel Merkezi İstanbul’da bulunan Atomy Pro Academy’nin Başkent’teki ilk ofisinin açılışını gerçekleştireceğiz. En az 300 bin üyemiz bulunuyor.” 

ATOMY ÜYELİK SİSTEMİ HAKKINDA

Atomy üyelik sistemine ilişkin de bilgi veren Girgin, “Üyelik kaydı tamamen ücretsizdir. Katılım için herhangi bir paket satın almaya gerek yoktur. Üyeliğin sürdürülmesi aşamasında da keza aylık veya yıllık bir ücret, zorunlu satın alma ya da minimum sipariş miktarı yoktur.” ifadelerini kullandı. Gülnur Girgin, Atomy işinin global tek iş olduğunu, ömür boyu birikmiş kişisel PV yani puanların olduğunu ve bir üye kimliğinin dünya çağında geçerli olduğunu da sözlerine ekledi.

“GIDA, SAĞLIK VE GÜZELLİK ALANINDA ÜRÜNLERİMİZ BULUNUYOR”

“Firmamızın işletişi gıda, sağlık ve güzellik alanında. Bu alanlar içerisinde 400 ürünümüz var fakat şu an Türkiye’ye piyasasına 32-33 ürün ile girmiş bulunmaktayız. Dünya genelinde yani global bir firmayız. Güney Kore’ye bağlı olarak çalışan ve distribütor ağı ile büyüyen bir firmayız.”

“İSTİHDAM ALANI AÇILMASINI ÜMİT EDİYORUZ”

Pro Academy ofisini açan ilk kadın diamondlarından biri olan Gülnur Girgin, “Firmamız ofis ve eğitime çok önem veriyor. Atomy’nin 2020 yılı itibari ile cirosu yaklaşık olarak 1.9 milyar dolara ulaşmıştır. Buna bağlı olarak özellikle elde edilen cironun yüzde 6’sının da eğitimde kullanıldığını belirtmek isterim. Ürünlerimiz ise revaçta ve çok tutuyor. Çünkü ürünlerden yüzde 100 sonuç alınıyor. Atomy’ye kayıtlı üye sayısı yaklaşık 15 milyonu geçmiştir. Tüm dünyada ise 18 şubesi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra firmamızın Türkiye pazarına giriş yapması ile istihdam alanı açılmasını da ümit ediyoruz.” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat