Atsan: “Bayram Günlerine Ulaşmanın Mutluluğunu Yaşıyoruz”

Genel 12 Mayıs 2021 22:56
Videoyu Aç Atsan: “Bayram Günlerine Ulaşmanın Mutluluğunu Yaşıyoruz”
A
a
Gelecek Partisi Manisa İl Gençlik Kolları Başkanı Sinan Atsan, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Başkan Atsan mesajında: “Büyük bir manevi huzurla idrak ettiğimiz rahmet ve mağfiret ayı Ramazan’ın ardından, mübarek bayram günlerine ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Bayramlar; manevi duyguların zirveleştiği, insanlarımız arasındaki birlik ve kardeşlik duygularının pekiştiği, yardımlaşma ve dayanışma bağlarının güçlendiği, dargınlık ve kırgınlıkların yerini barış ve muhabbete bıraktığı çok müstesna günlerdir.
İçinde bulunduğumuz mübarek günlerin, ülkemize, İslam dünyasına ve tüm insanlığa barış, huzur ve esenlik getirmesini, bu vesile ile orta doğuda, Kudüs de dünyanın çeşitli bölgelerinde yaşanan acıların da sona ermesini Yüce Mevla’dan niyaz ediyorum.
Pandemi nedeniyle bu bayramı da evimizde geçireceğiz. Tedbirlere uyarsak kısa zamanda Koronavirüsten kurtulacağımıza inanıyorum. 

Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramının milletimize ve ülkemize huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diler, başta Manisalılar olmak üzere tüm islâm aleminin Bayramını kutlar, sevgi ve selamlarımı sunarım” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat