Atsan: “Ramazan Ayına Ulaşmanın Mutluluğu İçerisindeyiz”

Genel 12 Nisan 2021 14:06
Videoyu Aç Atsan: “Ramazan Ayına Ulaşmanın Mutluluğu İçerisindeyiz”
A
a
Gelecek Partisi Manisa Gençlik Kolları İl Başkanı Sinan Atsan, Ramazan ayı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Gelecek Partisi Manisa Gençlik Kolları İl Başkanı Atsan mesajında: “Yardımlaşma, dayanışma, hoşgörü, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızı güçlendirdiğimiz kutsal Ramazan ayına ulaşmanın mutluluğu içerisindeyiz. 
Ramazan Ayı, Rabbimizin af ve mağfiretinin, lütuf ve kereminin doruğa çıktığı; gönüllerin sevgi ve merhamet ile birleşip kötülüklerden sakındığı; hakikatin billur sesinin gözleri ve kalpleri aydınlattığı; dostluk, kardeşlik, paylaşma ve dayanışmanın bolca yaşandığı aydır.

Bu ayın çok özel bir zaman kesiti olduğu bilinciyle, gecesinden gündüzüne her anını hayırlara uzanan örneklerle yaşayıp yaşatalım. Ramazan ayının yarattığı yoğun maneviyat ikliminde; çevreye karşı duyarlı olmayı, dertlilere derman olmayı, yardıma muhtaç olana yardım eli uzatmayı, mazluma ve mağdura kucak açmayı unutmayalım. Değerli hemşehrilerimin ve milletimizin Ramazan ayını kutluyorum. Ramazan’ın tüm insanlığa sağlık, barış, kardeşlik ve esenlikler getirmesini diliyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat