Barlas: “Manisalı Hemşerilerimin 99. Kurtuluş Yıldönümünü Kutluyorum”

Genel 7 Eylül 2021 20:05
Videoyu Aç Barlas: “Manisalı Hemşerilerimin 99. Kurtuluş Yıldönümünü Kutluyorum”
A
a
Gelecek Partisi Manisa Kadın Kolları Başkanı Deniz Barlas, 8 Eylül Manisa'nın Düşman İşgalinden Kurtuluş Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Barlas mesajında: “Milli Mücadelemizin şanlı günlerinden olan Manisa’mızın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 99. yılını gururla kutlamaktayız. Aziz milletimizin, her türlü yokluk, kıtlık ve imkânsızlığa rağmen bağımsız vatan sevdası ile düşman işgali altında kalan vatan topraklarından işgal kuvvetlerini söküp atmak için Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde başlattığı, tarihe altın harflerle kazınan Kurtuluş Savaşı 9 Eylül 1922’de düşmanın denize dökülmesiyle son bulmuştur.
Kutlu zaferin ardından, küllerinden yeniden doğan milletimiz birlik ve beraberlik içinde ülkesini ve Cumhuriyetini yüceltmek ve güçlendirmek için çok çalışarak bugünlere gelmiştir. Çalışkan ve fedakâr Manisalılar da üretkenlikleri ile yaşadıkları şehri, tarımı ve sanayisi ile ülkesinin lokomotif illerinden biri yapmıştır.
8 Eylül Manisa’nın Kurtuluş Günü'nde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde bu toprakları bize mukaddes bir vatan kılan, ülkemizin bağımsızlığı ve bütünlüğü uğrunda canlarını hiçe sayan aziz şehitlerimiz ile ebediyete intikal eden gazilerimizi rahmetle, hayatta olan gazilerimizi de saygıyla anıyor, Manisalı hemşerilerimin 99. Kurtuluş Yıldönümünü kutluyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat