BASIN MENSUPLARIMIZ, DEMOKRASİ KÜLTÜRÜNÜN YERLEŞMESİNE KATKI SAĞLAMAKTADIR

Genel 21 Ekim 2021 16:22
Videoyu Aç BASIN MENSUPLARIMIZ, DEMOKRASİ KÜLTÜRÜNÜN YERLEŞMESİNE KATKI SAĞLAMAKTADIR
A
a
Gelecek Partisi Mersin Yenişehir İlçe Başkanı Mustafa Barış Topçu, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Topçu, "Gazetecilik mesleği, kamuoyunu aydınlatmak için günün her saatinde haber peşinde koşarak zor şartlar altında ve sorumluluk duygusu içinde toplumumuzu gelişen
olaylar karşısında aydınlatırken diğer taraftan da vatandaşımızın talep ve beklentilerini yansıtarak önemli bir kamu görevini yerine getirmektedir.
İlimizdeki gelişmeler konusunda halkımızı bilgilendirerek, vatandaşlarımızla devlet arasında iletişimi sağlayan, kültürel, sosyal ve ekonomik gelişimimizde etkin bir rol üstlenen yerel  basınımız da, özveriyle yerine getirdikleri görevlerini, bundan sonra da aynı duyarlılıkla devam ettirerek, ülkemizle birlikte şehrimizin de ilçemizin de kalkınmasına ve demokrasi kültürünün yerleşmesine katkı sağlayacaktır.
Doğru, ilkeli ve objektif görev anlayışıyla, kamuoyunu bilgilendiren ve bunun yanı sıra toplumun talep ve beklentilerini dile getirerek önemli bir sorumluluğu yerine getiren değerli basın mensuplarımızın ve çalışanlarının 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü`nü kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim.”dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat