BAŞKAN ADEM’DEN DEVA PARTİSİNE ZİYARET

CHP 21 Aralık 2021 11:16
Videoyu Aç BAŞKAN ADEM’DEN DEVA PARTİSİNE ZİYARET
A
a
CHP Niğde İl Başkanı Erhan Adem, parti yönetimiyle birlikte Deva Partisi Niğde İl Başkanı Mevlüt Gümüş’ü ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.
CHP Niğde İl Başkanı Erhan Adem, Deva Partisi Niğde İl Başkanlığına atanan Mevlüt Gümüş’ü ziyaret ederek il ve ülke gündemini değerlendirdi. 
Başkan Adem, “Deva Partisi Niğde İl Başkanı Mevlüt Gümüş’e yeni görevinde başarılar diliyorum. Niğde ve halkın ortak çıkar ve menfaatleri için birlikte görev yapacağız. Hayırlı olsun” dedi.
İl ve ülke gündemini de değerlendiren CHP’li Adem, erken seçim çağrısını yineleyerek, “Ülkemizin içinde bulunduğu buhranlı günlerden çıkması için derhal erken seçim kararı alınıp, ülkemizin artık liyakatli kişilerce yönetilmesi gerekiyor. Hiçbir denetim mekanizması olmayan mevcut sistemin zararlarını hep birlikte yaşıyoruz. Güçlendirilmiş parlamenter sisteme geçilmenin şart olduğu konusunda Başkanımız Mevlüt Gümüş ile de hemfikiriz. Derhal erken seçim kararı alınmalı ve güçlendirilmiş parlamenter sisteme geçilmeli” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat