Başkan Ağaç’ın Ramazan Mesajı

Genel 12 Nisan 2021 18:52
Videoyu Aç Başkan Ağaç’ın Ramazan Mesajı
A
a
CHP Gümüşhane İl Başkanı Bedri Ağaç, Ramazan ayı dolayısıyla yayınladığı mesajda “Ramazan ayı yardımlaşma, dayanışma ve arınma ayıdır” dedi.

Ramazan ayının Müslümanlar açısından çok önemli bir ay olduğunu belirten Başkan Ağaç, “Bu ayın diğer aylar arasında seçkin bir yeri vardır. Çünkü Kutsal Kitabımız Kur’an bu ayda indirilmeye başlanmıştır. Kur’an-ı Kerim’de bin aydan daha hayırlı olduğu bildirilen “Kadir Gecesi” yine bu ay içerisinde kutlanır. Ayrıca insanların temel ibadetlerinden olan oruç da bu ayda tutulur. Ramazan ayı yardımlaşma ve dayanışma ayıdır. Bu nedenle Ramazan Müslümanlar için en kutsal aydır ve ona on bir ayın sultanı denilmiştir” dedi.

Birlik ve beraberliğe her zamankinden daha çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde Ramazan ayının buna vesile olmasını temenni eden başkan Ağaç, “Ramazan ayının şahsımız, ailemiz, milletimiz, bütün İslam alemi, hemşerilerimiz ve tüm insanlık için hayır, huzur ve barış getirmesini, insanlığı manevi yönden yüceltmesini Yüce Allah’tan diliyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat