BAŞKAN AKBAŞ: "MAAŞ ZAMMI İLE HALKIN GÖZÜNÜ BOYADILAR!"

İYİ Parti 4 Ocak 2022 16:33
Videoyu Aç BAŞKAN AKBAŞ: "MAAŞ ZAMMI İLE HALKIN GÖZÜNÜ BOYADILAR!"
A
a
Yeni yılda benzin, LGP, motorin, elektrik, doğalgaz, otoyol, köprü ve tünel ücretlerine zam yapıldı. Gelen zamlarla üzerine eleştirel açıklama yapan İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş, " Bu yapacakları son zam olacak" dedi.
"BİZİM İKTİDARLIĞIMIZ BAMBAŞKA OLACAK"
Başkan Akbaş, yazılı olarak yaptığı açıklamada iktidarın asgari ücrete yaptığı zammı vurgulayarak, " İşçiye zam yaptık diye lanse ettiler. İşte bakın daha yeni yıla girer girmez, suyundan, otoyoluna kadar her şeye zam yaptılar. Yaptıkları maaş zamlarını bile insanların burnundan getirdiler. Biz söylemiştik, sevinmeyin o maaş zammını bir de acı acı çıkartması var demiştik. Yine tahmin ettiğimiz gibi oldu. Üç verdiler, beş aldılar. Halkın gözünü boyadılar sonra o boyayı geri aldılar. Yine olan halka oldu, yine olan bize oldu. Bu ilk zamları değil ama son olacak. Halk sandık diyecek, onlar gidecek. Aziz milletim bu saltanata son verecek" dedi. 
İYİ Parti iktidarlığının bambaşka bir Türkiye getireceğini belirten Akbaş, " Zam yapılır mı? Elbet bazı istisnalarda yapılır. Halka da açıklanır ama böyle açıklanmadan, halkın cebine koyup, sonra o koyulanı geri almakla zam yapılmaz. Bu hırsızlıktır. O gün geldiğinde, iktidar olduğumuzda şu an ki devlet anlayışı ile bizim iktidarlığımız döneminde ki devlet anlayışında ki farklılığı herkes görecek" şeklinde konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat