BAŞKAN AKBAŞ’TAN 23 NİSAN MESAJI

Genel 21 Nisan 2022 20:44
Videoyu Aç BAŞKAN AKBAŞ’TAN 23 NİSAN MESAJI
A
a
İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.
Başkan Aydın Akbaş, mesajında; “Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 23 Nisan 1920 günü açılması ile millet egemenliği resmen hayata geçirilmiş, bu önemli günü de Mustafa Kemal Atatürk, millet egemenliğini sonsuza kadar koruyacak olan geleceğimizin teminatı çocuklara armağan etmiştir. 23 Nisan gününü bayram olarak, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk, çocuklarımıza verdiği değeri göstermiş ve milletimizin geleceğinin çocuklarımızın omuzlarında yükseleceğini işaret etmiştir.
Bizler de, vatan ve millet sevgisiyle dolu, görev ve sorumluluklarına yürekten bağlı, çağdaş insanlar olarak yetişmesi için ve çocuklarımızın barış ve huzur içinde yaşayacağı bir ülke bırakmak için çalışmaktan bir an bile vazgeçmeyeceğiz. Çocuklarımıza sahip çıkmak, geleceğimize sahip çıkmaktır. Bu düşüncelerle; TBMM’nin açılışının 102. yıl dönümünü ve tüm çocuklarımızın ve dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlar, sevgi, barış ve huzur dolu bir dünyada yaşamayı temenni ederim.” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat