Başkan Akıllı, Giresun’da Parti Binası Açılışına ve İl Danışma Kuruluna Katıldı

Genel 13 Aralık 2021 13:52
Videoyu Aç Başkan Akıllı, Giresun’da Parti Binası Açılışına ve İl Danışma Kuruluna Katıldı
A
a
CHP Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı, CHP’nin Giresun Görele İlçe  binasının açılışına ve İl Danışma Kurulu Toplantısına katıldı. 

Açılışa CHP Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı, İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, CHP Giresun İl Başkanı Fikri Bilge, Görele İlçe Başkanı Salih Zeki Bayram, CHP İl, ilçe örgütü, siyasi parti temsilcileri ile ilçe halkı katıldı. 

Yoğun katılımın olduğu açılışta konuşan CHP Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı, "Yeni binamız tüm Türkiye'ye hayırlı olsun. Seçim yakın. Bizler de çok çalışıyoruz. herkese partimizin politikasını anlatıyoruz. Şu an burada olanlara, gelmek isteyip de gelemeyenlere teşekkürlerimi iletiyorum" dedi.

-Herkese Eşit Yönetim Anlayışı İle İktidara Hazırız-

Türkiye genelinde CHP örgütlerinin gece gündüz sahada olduğuna dikkat çeken Başkan Akıllı, “İktidar seçimden kaçıyor olsa da halkımız sandığın kurulmasını bekliyor. CHP olarak tüm örgütlerimiz seçime hazır. Gece gündüz sahada halkımızın sorun, sıkıntı ve taleplerini dinliyoruz. Çözüm önerilerimizle Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ve TBMM’de bulunan milletvekillerimize iletiyoruz. Halkımızın refah seviyesinin artması ve herkese eşit bir yönetim anlayışı ile iktidara hazırız” şeklinde konuştu.
İlçe binasının açılışının ardından İl Başkanlığınca düzenlenen Danışma Kurulu Toplantısına geçildi. Başkan Akıllı, “CHP örgütlerinin, genel Başkan dışında bir Cumhurbaşkanı adayı arayışında olmaması gerektiğini” vurguladı. “Başarılı bir danışma toplantısı gerçekleştiren Giresun İl Başkanımız Fikri Bilge ve İl örgütünü kutluyoruz. Giresun’da da görüldü ki Geliyor Gelmekte Olan bunu da Birlikte Başaracağız” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat