BAŞKAN AKILLI, YANGININ OLDUĞU YILANLI KÖYÜNDE

Genel 24 Kasım 2021 13:20
Videoyu Aç BAŞKAN AKILLI, YANGININ OLDUĞU YILANLI KÖYÜNDE
A
a
CHP Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı, Yılanlı Köyü’nde çıkan yangında mağdur vatandaşları ziyaret ederek, bölgede incelemelerde bulundu.

Kalecik Yılanlı Köyü’nde önceki gece çıkan yangında vatandaşların oturduğu evler kül oldu. Evsiz kalan vatandaşlar için Ankara Büyükşehir Belediyesi harekete geçerek konteyner gönderdi ve vatandaşların geçici olarak barınması için olanak sağladı. Ankara Büyükşehir Belediyesi ile birlikte CHP’liler mağdur vatandaşları unutmadı.

“İKİ EV YANMIŞ, BİR EV KULLANILMAZ DURUMDA”

CHP Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı ve CHP Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, yangının çıktığı bölgeye giderek mağdur vatandaşları ziyaret etti. Yangın yerinde incelemelerde bulunan Başkan Akıllı ve CHP Ankara 1. Bölge Milletvekili Yıldırım Kaya,, “Kalecik Yılanlı Köyünde çıkan yangında evleri yanan vatandaşlarımızı ziyaret ederek, incelemelerde bulunduk. İki ev tamamen yanmış, bir ev kullanılamaz durumda. Barınma için 3 konteyner gönderen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a teşekkürlerimizi sunuyoruz. Büyükşehir Belediyemiz konyetnerın yanı sıra mağdur olan vatandaşların yatak, yorgan ve gıda ihtiyaçlarını da karşılayacak. Yaraları el birliğiyle sarmaya ve vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat