Başkan Alaca’dan Bayram Mesajı

Genel 30 Nisan 2022 14:52
Videoyu Aç Başkan Alaca’dan Bayram Mesajı
A
a
Gelecek Partisi Mersin Siyasi İşler Başkanı Hakan Alaca, Ramazan Bayramı dolayısı ile kutlama mesajı yayınladı.


Başkan Alaca, "İnsanları birbirine yaklaştıran, ortak duygu ve düşüncelerde buluşturan, sevgi ve hoşgörünün en üst seviyede hissedildiği, birlik ve beraberliğin nişanesi olan bayramlarımız, toplumsal hayatımızın da önemli bir parçasıdır. Bu denli mühim hasletleri  bünyesinde taşıyan bayramlarımızı iyi değerlendirmeli, başta ailemiz olmak üzere toplumun her kesimine yönelik bireysel sorumluluklarımızı hatırlamalı,
 
Gelecek nesillere huzur ve güven içinde bayram gibi güzel günleri yaşayabilecekleri bir dünya bırakabilmek için herkes üzerine düşeni yerine getirmeli, daha çok çalışmalıdır. Bu mübarek günlerde toplumun yardım ve desteğe ihtiyaç duyan kesimine ilgi ve şefkat göstererek dayanışma duygusu pekiştirilmeli, yetimler, garipler, yaşlılar ve kimsesizler gözlenip gözetilmeli, yaralı ver kırgın gönüllere, muhtaç ve kimsesizlere yardım eli uzatılmalıdır.    
Bu duygu ve düşüncelerle, Ramazan Bayramının ülkemize barış, huzur ve güven getirmesini dileklerimle, tüm hemşerilerimin, Ramazan Bayramı’nı en içten duygularla kutluyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat