Başkan Altan: "Sultangazi'nin evlatları iş istiyor!"

Genel 22 Mart 2022 15:13
Videoyu Aç Başkan Altan: "Sultangazi'nin evlatları iş istiyor!"
A
a
Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Başkanlığı Ramazan Altan, Sultangazi Belediyesi tarafından imara açılan 24 bin metrekarelik alana ayakkabı ve tekstil fuar kompleksi açılmasını istedi. 
Başkan Altan: "Sultangazi'nin evlatları istihdam, üretmek ve iş istiyor." 

Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Başkanlığı Ramazan Altan, Sultangazi Belediyesi tarafından imara açılan 24 bin metrekarelik alana ayakkabı ve tekstil fuar kompleksi açılmasını isteyerek, "Sultangazi'nin evlatları istihdam, üretmek ve iş istiyor." dedi. 
Altan, AK Parti'li Sultangazi Belediyesi tarafından imara açılan 24 bin metrekarelik alana ilişkin oldukça önemli açıklamalarda bulundu.
Sultangazi Belediyesi’nin, yaklaşık 47 bin metrekarelik arazi için hazırladığı imar planı değişikliği teklifinin İBB Meclisi'nde gündeme geldiğini anlatan Altan, "Sultangazi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Sosyal İşler Müdürlüğü, Elden Ele Yardım Merkezi, İBB Sultangazi Atık Yönetim Müdürlüğü tesisleri bulunan yaklaşık 47 bin metrekarelik arazinin büyük kısmı 'Belediye Hizmet Alanı' olarak kullanılıyordu." diye konuştu.

"O ALANDA HİZMET ALANINA İHTİYAÇ YOKMUŞ"

Başkan Altan, AK Parti ve MHP'li üyelerin oylarıyla yaklaşık 24 bin metrekarelik alanın, "bu bölgede belediye hizmet alanına ihtiyaç olmaması" gerekçesiyle imara açıldığını belirterek, şöyle devam etti:
"Mevcut planda 14 bin metrekare olan ticaret+ konut alanı yeni plan ile 23 bin 800 metrekareye çıkarıldı. Ticaret konut alanı için emsal 2.25, yükseklik 13 kat oldu. Müdürlüğün tespitlerine göre plan teklifi ile ticaret ve konut alanında 24 bin 919 metrekare ek inşaat alanı oluşturuldu."
Bu kararın ilçe için önemine değinen Altan, "Sultangazi Belediyesi tarafından imara açılan 24 bin metrekarelik alana ayakkabı ve tekstil fuar kompleksi açılmasını istiyoruz. Sultangazi'nin evlatları istihdam, üretmek ve iş istiyor." şeklinde konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat