Başkan Aslan, Ramazan Bayramı’nı Kutladı

Genel 12 Mayıs 2021 21:19
Videoyu Aç Başkan Aslan, Ramazan Bayramı’nı Kutladı
A
a
Gelecek Partisi Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Alparslan Ziya Aslan, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Başkan Aslan mesajında: “Sevinç, paylaşma, kaynaşma ve yardımlaşma günü olan bir Ramazan Bayramı’nı daha milletçe idrak etmekteyiz.

Bir milleti kaynaştıran en önemli unsurların başında gelen ve toplumsal yaşamda önemli yeri bulunan bayramlar; insanı insan yapan değerlerin yoğun olarak yaşandığı, mutlulukların paylaşıldığı, sevgi ve saygının katmerleştiği, birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendiği, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, herkesin birbirine hoşgörü ile baktığı, insanların kaynaşmasına ve huzurlu yaşamın tesisine vesile olan müstesna günlerimizdir. Geçen yıl olduğu gibi bu yılda bayramı tedbirler kapsamında evlerimizde geçireceğiz. Pandemi’den kurtulmak tüm insanlığın derdi oldu. Bu yüzden bayramlaşmalarımızı tedbirler çerçevesinde evlerimizden telefonlarımızla yapalım. 
Bir de bu bayramı kan ve göz yaşı içerisinde geçiren Müslüman kardeşlerimiz var. İşgalci İsrail Kudüs’te insanlık vahşeti yaşatıyor. Orta Doğu’da yaşanan karışıklıklardan ve Filistinli Müslümanlara yönelik saldırıları kınıyoruz. Ramazan Bayramı’nı fırsat bilerek, milletçe kardeşliğimizi pekiştirip, dargınlıkları ve kırgınlıkları aşıp birbirimizi kucaklamalı, huzur içerisinde yaşamaya özen göstermeli, bu güzel vatan için şehit düşmüş ecdadımızın şanına yakışan sorumluluk duygusunu üzerimizde hissederek sergilediğimiz bu birlik ve beraberliği her zaman göstermeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle mübarek Ramazan Bayramının ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa sağlık, barış, huzur, kardeşlik ve mutluluk getirmesi temenni ediyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat