BAŞKAN ATEŞ “ KARANTİNA GÜNÜNDE BU NEYİN AÇILIŞI?”

Genel 26 Nisan 2021 16:52
Videoyu Aç BAŞKAN ATEŞ “ KARANTİNA GÜNÜNDE BU NEYİN AÇILIŞI?”
A
a
Gümüşhane'de yapımı tamamlanan Kürtün Ayrım Kavşağı ve Tüneli hizmete girme törenine İYİ Parti Gümüşhane İl Başkanı Ali Ateş’ten tepki geldi.

Karantina günlerinde vatandaşa sokağa çıkma yasağı uygulanırken kendilerinin açılış için toplandığını söyleyen Başkan Ateş, “Şimdi bu karantina gününde vatandaşın sokağa çıkmasına müsaade dahi edilmeyen bir günde bu neyin açılışı, diğer günler torbaya mı girdi?” diye sordu.

Başkan Ali Ateş yaptığı açıklama şunları söyledi:

"Karantina gününde vatandaşın sokağa çıkmasına izin verilmezken bu neyin açılışı? Bakanımızın başka boş günümü yoktu? Yoksa körler sağırlar birbirini ağırlar misali sadece sizlere methiye dizenlerimi çağırdınız oraya? Eğer pandemiden dolayı bir kısıtlama varsa bu neyin kalabalığı? Yoksa bu lebalep kongrelerdekiler gibi sizler de okunmuş üflenmiş misiniz yoksa kısıtlama gününde böyle bir açılış yaparak Bakanı halktan mı kaçırdınız? Şimdi soruyorum bari Budak Köyü(şive) Dikmenler Mahallesi'nin tünelden dolayı batan sularına bir çözüm bulabildiniz mi? Tünelden dolayı o köydeki çocuklarımızın okula gidiş gelişleriyle ilgili bir çözüm bulabildiniz mi? Bir de nezaketende olsa bu gibi açılışlarda diğer siyasi partilere de bilgi verin. Unutmayın oraya gelenler sadece bu ülkenin yüzde 50 sini oluşturuyorlar.” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat